ZŁOTE GŁOSY OPERY - Ramón Vargas

Jeden z czołowych tenorów naszych czasów, gwiazda Metropolitan Opera - Ramón Vargas - wystąpi z recitalem wokalnym 13.03.2016 roku (niedziela) o godzinie 18.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków w ramach cyklu Złote Głosy Opery.

To jeden z najbardziej cenionych tenorów na świecie, posiadający liryczny głos o pięknej barwie. Podczas swoich  recitali wokalnych fascynuje słuchaczy emocjami, namiętnością i magiczną energią. Jego recitale zawsze przyjmowane są owacjami na stojąco. Nieprzerwanie od początku lat 90-tych występuje na scenach największych teatrów operowych, włączając w to Metropolitan Opera w Nowym Jorku (debiut w 1992 roku, zastąpił wówczas Luciano Pavarottiego), mediolańską La Scalę (debiut w 1993 roku), Wiener Staatsoperę, London Royal Opera House, Operę Bastille w Paryżu, Arenę di Verona, Teatro Colon w Buenos Aires. Artysta ma na swoim koncie liczne zwycięstwa w prestiżowych konkursach wokalnych oraz nagrody za dorobek artystyczny, jednak warto podkreślić, że Ramón Vargas jest śpiewakiem niezwykle szanującym swoją publiczność, artystą zawsze znajdującym czas dla swoich fanów, a przy tym jest skromnym człowiekiem. 

Na krakowski recital złożą się najpiękniejsze arie ilustrujące wokalną perfekcję i wybitne operowe role artysty. Ramónowi Vargasowi towarzyszyć będzie znakomita gruzińska pianistka Mzia Bakhtouridze, od wielu lat pracująca w mediolańskiej La Scali. 
Gorąco zapraszamy na wyjątkowy wieczór!!!
Stroje wieczorowe mile widziane.

ZŁOTE GŁOSY OPERY - Ramón Vargas
13.03.2016 r.
godzina: 18.00
ICE Kraków
ul. M. Konopnickiej 17BILETY dostępne online TUTAJ 


 

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych