Χ
Strona icekrakow.pl używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz w celach statystycznych. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Centrum konferencyjne ICE Kraków - Sale konferencyjne
Search:

Aktualności

Strona 1/67

Kalendarium wydarzeń kulturalnych i społecznych w ICE Kraków

Centrum Kongresowe ICE Kraków, którego operatorem jest Krakowskie Biuro Festiwalowe, zaprasza na wydarzenia kulturalne i społeczne. W najbliższym czasie będziemy gościć zarówno spektakularne widowiska muzyczno - taneczne, jak i kameralne koncerty oraz spektakle teatralne. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarium imprez. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat nadchodzących realizacji- daty, godziny, organizatora wydarzeń, a także informacje na temat dostępności biletów.

Czytaj więcej

Konferencje i kongresy w ICE Kraków!

W Centrum Kongresowe ICE Kraków, którego operatorem jest Krakowskie Biuro Festiwalowe, odbywa się wiele konferencji, kongresów, wydarzeń biznesowych i naukowych. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat nadchodzących realizacji.  

Czytaj więcej

Wakacyjne Dzień Dobry ICE Kraków już 7 lipca 2018 roku!

Wakacyjna odsłona Dzień Dobry ICE Kraków już 7 lipca od godz. 10.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Tym razem strażacy, policjanci i ratownicy nauczą najmłodszych mieszkańców Krakowa jak zachować bezpieczeństwo podczas wypoczynku nad wodą czyw lesie. To także okazja do zabawy podczas kreatywnych warsztatów plastycznych czy tanecznych. Tego dnia nastawiamy się na sporą dawkę dziecięcych uśmiechów. A na finał… w samo południe bajka niespodzianka!

Czytaj więcej

Deklaracja Woli Współpracy – silny przemysł spotkań w Krakowie

Trzy krakowskie obiekty działające w przemyśle spotkań: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków, Centrum Kongresowe ICE Kraków  i TAURON Arena Kraków podpisały 19 czerwca 2018 r. Deklarację Woli Współpracy. To dokument, dzięki któremu organizatorzy dużych wydarzeń biznesowych, kulturalnych oraz sportowych będą mogli skorzystać z komplementarnej oferty Miasta w zakresie profesjonalnej organizacji imprez.

Czytaj więcej

Rat Pack, czyli Sinatra z kolegami” – muzyczna zabawa z Wrocławia w Centrum Kongresowym ICE Kraków

Frank Sinatra, Dean Martin i Sammy Davis Junior to legendarni amerykańscy piosenkarze i showmani, którzy święcili triumfy głównie w latach 60. i 70. XX wieku. Ich przebojami – zwłaszcza Sinatry i Martina - można by wypełnić nieliczoną ilość wieczorów; podobnie jak opowieściami z ich życia. A tu podczas jednego wieczoru mamy ich w trio, które przeszło do historii show biznesu pod nazwą Rat Pack. Do tego zjawiska odwołuje się bowiem spektakl wrocławskiego Teatru Capitol „Rat Pack, czyli Sinatra z kolegami”.

Czytaj więcej

Sala Audytoryjna ICE Kraków imienia Krzysztofa Pendereckiego!

Krzysztof Penderecki to jeden z najbardziej znanych kompozytorów w świecie, który inspiruje kolejne pokolenia muzyków. Zasłużył się dla kultury muzycznej tworząc między innymi takie dzieła jak Tren 'Ofiarom Hiroszimy, Polskie Requiem, cykl  VIII Symfonii. Jego muzyka pojawia się między innymi w filmach Lśnienie, Egzorcysta oraz Rękopis znaleziony w Saragossie. Z okazji 85. urodzin kompozytora prezydent Krakowa Jacek Majchrowski uroczyście nada Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego ICE Kraków imię Krzysztofa Pendereckiego.

Czytaj więcej

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Prezentacja

Prezentacja

Wybierz interesujące Cię informacje i stwórz własną prezentację ICE

Czytaj dalej

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na newsletter i śledź powstawanie ICE.

Twoja prezentacja