Χ
Strona icekrakow.pl używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz w celach statystycznych. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Χ

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Zapisz się, aby otrzymywać co miesiąc najnowsze informacje o ICE, o wydarzeniach w Centrum oraz atrakcyjne oferty.

Zapisz mnie
Centrum konferencyjne ICE Kraków - Sale konferencyjne
Search:

Aktualności

Strona 1/44

Kalendarium wydarzeń kulturalnych i społecznych w ICE Kraków

Centrum Kongresowe ICE Kraków, którego operatorem jest Krakowskie Biuro Festiwalowe, zaprasza na wydarzenia kulturalne i społeczne. W najbliższym czasie będziemy gościć zarówno spektakularne widowiska muzyczno - taneczne, jak i kameralne koncerty oraz spektakle teatralne. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarium imprez. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat nadchodzących realizacji- daty, godziny, organizatora wydarzeń, a także informacje na temat dostępności biletów.

Czytaj więcej

Premierowy koncert Sikorowskich - Okno na Planty

9 października 2016 roku o godz. 18.00 w Centrum Kongresowym ICE odbędzie się wyjątkowy, premierowy w Krakowie koncert Andrzeja i Mai Sikorowskich z zespołem promujący najnowszą płytę „OKNO NA PLANTY”. Będzie to ostatni album nagrany przez Andrzeja Sikorowskiego!

Czytaj więcej

I Światowy Szczyt Ekonomii Otwartych Oczu OEES

Pierwszy światowy szczyt Ekonomii Otwartych Oczu (OEES) już 15-16 listopada w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Jego tematyka dotyczyć będzie przede wszystkim trzech, przenikających się kwestii: Biznesu, Kultury i Miasta. 

Czytaj więcej

JUBILEUSZ 10-lecia Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu

Klasyczna muzyka przeniesiona do współczesności. I tak już od 10 lat. Piękny jubileusz Filharmonii Dowcipu będą mieli okazję świętować uczestnicy widowiska muzycznego, które odbędzie się 11 listopada 2016 roku właśnie w Centrum Kongresowym ICE Kraków. 

Czytaj więcej

IV Europejski Kongres Mobilności Pracy

W dniach 7-8 listopada 2016 roku, po raz kolejny w Centrum Kongresowym ICE Kraków, odbędzie się Europejski Kongres Mobilności Pracy. Czwarta edycja zapowiada się na największą z dotychczasowych. Kongres jest jednocześnie największym w Europie wydarzeniem poświęconym merytorycznym rozmowom dotyczącym delegowaniu pracowników. 

Czytaj więcej

Koncert jazzowy Candy Dulfer Show

Smooth jazz, łączący tradycyjny jazz ze stylami funk, pop i R&B, w wykonaniu holenderskiej saksofonistki Candy Dulfer już 2 listopada o godzinie 20:00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków. 

Czytaj więcej

Absolvent Talent Days Kraków

Już 18 października 2016 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędą się największe targi pracy w Polsce - Absolvent Talent Days Kraków. Młodzi absolwenci oraz studenci będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielami najważniejszych firm na rynku, którzy właśnie teraz szukają pracowników. W ICE Kraków pojawią się prezesi i managerowie polskich i zagranicznych firm, eksperci HR czy gwiazdy popkultury. Setki ofert pracy, szkolenia, konsultacje i dobra zabawa zapewnione.

Czytaj więcej

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Prezentacja

Prezentacja

Wybierz interesujące Cię informacje i stwórz własną prezentację ICE

Czytaj dalej

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na newsletter i śledź powstawanie ICE.

Twoja prezentacja