Χ
Strona icekrakow.pl używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz w celach statystycznych. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Χ

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Zapisz się, aby otrzymywać co miesiąc najnowsze informacje o ICE, o wydarzeniach w Centrum oraz atrakcyjne oferty.

Zapisz mnie
Centrum konferencyjne ICE Kraków - Sale konferencyjne
Search:

Aktualności

Strona 1/45

Kalendarium wydarzeń kulturalnych i społecznych w ICE Kraków

Centrum Kongresowe ICE Kraków, którego operatorem jest Krakowskie Biuro Festiwalowe, zaprasza na wydarzenia kulturalne i społeczne. W najbliższym czasie będziemy gościć zarówno spektakularne widowiska muzyczno - taneczne, jak i kameralne koncerty oraz spektakle teatralne. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarium imprez. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat nadchodzących realizacji- daty, godziny, organizatora wydarzeń, a także informacje na temat dostępności biletów.

Czytaj więcej

Diana Damrau zaśpiewa w Krakowie!

Jedna z najlepszych śpiewaczek operowych świata, niemiecka sopranistka Diana Damrau wystąpi w Krakowie 24 maja 2017 roku. Po podbitych szturmem salach Opery Wiedeńskiej, Metropolitan Opera czy Covent Garden Theatre, doczekaliśmy się jej występu w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Bilety na to wydarzenie już jutro trafią do sprzedaży.

Czytaj więcej

Gala Ambasadorów Kongresów Polskich w Krakowie!

22 września w Łodzi odbyła się Gala Ambasadorów Kongresów Polskich, do gronach których dołączyło właśnie 20 wybitnych osobistości ze świata nauki. Na wydarzeniu obecni byli przedstawiciele ICE Kraków, którzy osobiście gratulowali świeżo utytułowanym naukowcom. Wśród nich znalazł się dr n. med. Piotr Gajewski, redaktor naczelny miesięcznika „Medycyna Praktyczna”. W trakcie gali ogłoszono także, że kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Czytaj więcej

ICE Kraków „Liderem dostępności”!

Centrum Kongresowe ICE Kraków otrzymało dziś, 26 września 2016 roku, prestiżowy tytuł „Lidera dostępności” w konkursie architektoniczno-urbanistycznym Fundacji Integracja i Towarzystwa Urbanistów Polskich. Obiekt został nagrodzony za najlepsze rozwiązania w zakresie dostosowania przestrzeni do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Nagrodę odebrała z rąk Prezydenta Andrzeja Dudy dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, operatora Centrum Kongresowego ICE Kraków, Izabela Helbin. 

Czytaj więcej

ICE Classic: Edita Gruberova - kultura wokalna i elegancja, czyli słowacka królowa belcanta w Krakowie

Edita Gruberová, gwiazda światowych scen operowych wystąpiła w Centrum Kongresowym ICE Kraków w ramach prestiżowego cyklu ICE Classic. Był to dopiero drugi występ tej słynnej artystki w Krakowie. Wtorkowy koncert wpisał się również w główne kulturalne uroczystości w ramach Prezydencji Słowacji w Radzie Unii Europejskiej. Artystce towarzyszyła na scenie niezrównana Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod wodzą słowackiego dyrygenta Petera Valentovica. 

Czytaj więcej

Mela Koteluk - Zmienne tętno w ICE Kraków

12 grudnia 2016r. o godz. 20.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków rozpocznie się koncert Meli Koteluk z cyklu „Zmienne tętno”. Nowa oprawa muzyczna i wizualna wydarzenia jest klamrą zamykającą album „Migracje". 

Czytaj więcej

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Prezentacja

Prezentacja

Wybierz interesujące Cię informacje i stwórz własną prezentację ICE

Czytaj dalej

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na newsletter i śledź powstawanie ICE.

Twoja prezentacja