Wilno - ICE Kraków na targach CONVENE

Jutro (12 lutego) rozpoczyna się pierwsze w Regionie Morza Bałtyckiego wydarzenie B2B skierowane do branży spotkań - Targi CONVENE. Potrwają dwa dni, do czwartku (13 lutego) w Wilnie, w obiekcie LITEXPO (Litewskie Centrum Wystawienniczo-Kongresowe). Wśród wystawców nie zabraknie także przedstawicieli Centrum Kongresowego ICE Kraków, którzy zaprezentują ofertę Krakowa i powstającego nowoczesnego obiektu światowej klasy, którego otwarcie zaplanowano jesienią 2014. 

Stworzona przez Vilnius Convention Bureau branżowa impreza oferuje klientom program “hosted buyer”, dzięki któremu w targach weźmie udział ponad 160 plannerów spotkań z całej Europy. Blisko 100 wystawców, w tym convention bureaux, hotele, centra kongresowe, obiekty specjalne, firmy DMC i PCO oraz inni wyspecjalizowani dostawcy z Litwy i 6 innych krajów z regionu (Łotwa, Estonia, Polska, Finlandia, Szwecja, Rosja), zaprezentuje swoje produkty i usługi. Wydarzeniu ponownie towarzyszyć będzie program edukacyjny oraz seria wysokiej jakości biznesowych imprez networkingowych. Organizatorem targów jest Vilnius Convention Bureau.

Targi CONVENE oferują także liczne wizyty studyjne na Litwie oraz w pobliskich destynacjach, które wyraziły zainteresowanie goszczeniem międzynarodowych klientów uczestniczących w wydarzeniu. Skupiając mocno uwagę na programie edukacyjnym i wiedzy, targi CONVENE wyznaczyły sobie za cel wyposażenie zarówno klientów, jak i dostawców w odpowiednie narzędzia do organizacji bardziej efektywnych spotkań i eventów.

Druga edycja targów CONVENE 2014 to dwudniowe wydarzenie typu B2B, przeznaczone dla przedstawicieli branży spotkań z krajów Regionu Morza Bałtyckiego. To coroczne, międzynarodowe wydarzenie przeznaczone dla regionalnego rynku spotkań, którego celem jest zwiększenie zainteresowania organizacją spotkań, konferencji i wyjazdów motywacyjnych w tym regionie.

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych