Wielka Wiedeńska Gala Sylwestrowa 2014

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowego Sylwestra 2014, który odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Wielka Gala to niezwykły koncert utrzymany w klimacie klasyczno-wiedeńskim oraz uroczysty bal, który gwarantuje iście szampańską zabawę do białego rana.

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST CreoArt.

W wieczornym, uroczystym koncercie wystąpi niekwestionowana gwiazda polskiej sceny operetkowej. Perfekcyjna w każdym geście, podbijająca serca publiczności na całym świecie  –Grażyna Brodzińska oraz jej goście; Wojciech Sokolnicki – tenor, solista Teatru Wielkiego w Poznaniu, zwycięzca XV Jubileuszowego Wielkiego Turnieju Tenorów w Szczecinie oraz Miłosz Gałaj – baryton, solista Opery Bałtyckiej i Warszawskiej Opery Kameralnej.

Artystom towarzyszyć będzie 40-osobowa orkiestra symfoniczna „Krakowska Młoda Filharmonia” pod dyrekcją Tomasza Chmiela oraz mistrzowskie pary tańca towarzyskiego Centrum „Prima Dance”.

Podczas koncertu będzie można posłuchać utworów z repertuaru klasycznego - najpiękniejsze arie operowe  i operetkowe oraz muzykę kompozytorów: J.Straussa, D.Szostakowicza, E.Kalmana, F. Lehara. Będą to m in. „Aria ze śmiechem”, „Usta milczą dusza śpiewa”, „Libiamo”, „Pardon Madame”, „Time to say goodbye”, „O sole Mio, „Wielka sława to żart”, „Taniec z szablami”, „Grzmoty i Błyskawice”, „Nad pięknym modrym Dunajem” oraz „Marsz Radetzkiego”. Galę poprowadzi uwielbiany przez słuchaczy prezenter radia RMF Classic- Dariusz Stańczuk.

Po koncercie zapraszamy na uroczysty bal z wyśmienitym menu. Zabawę do białego rana w iście szampańskim nastroju z MUZYKĄ NA ŻYWO zapewnią: Malwina Kusior  oraz Rafał Szatan- młodzi, utalentowani wokaliści jazzowo- rozrywkowi. Solistom towarzyszyć będzie zespół „CREO” składający się z charyzmatycznych i ambitnych muzyków oraz grupa Afrojockers czyli 2-óch międzynarodowych Dj, którzy z pewnością sprawią, że każdy z obecnych na balu gości „Przetańczy całą noc”! 

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST CreoArt.

INFORMACJE ORAZ ZAMÓWIENIA

Tel. 660 502 113

E-mail: natalia@creoart.pl

www.creoart.pl

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych