Widowisko Gwiezdny pył - Fizyka: największe widowisko Wszechświata

W imieniu Instytutu Fizyki Jądrowej im. H. Niewodniczańskiego Polskiej Akademii Nauk w związku z obchodami jubileuszu 60-lecia swego powstania mamy zaszczyt zaprosić na spektakl Gwiezdny pył z cyklu Fizyka – największe widowisko Wszechświata, który odbędzie się w piątek 20 marca 2015 roku o godzinie 12.30 w Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego ICE Kraków.

Czy fizyka może zachwycać? Twórcy Gwiezdnego Pyłu uważają, że tak. Mówią, że fizyka – to największe widowisko Wszechświata i tą swoją fascynacją tajemnicami Przyrody podzielą się z widzami w refleksyjno-filozoficznej opowieści, w której doświadczenia na żywo przeplatają się z inspirującymi sekwencjami filmowymi. Podczas tej wielkiej podróży w otchłanie Wszechświata – widzowie przekonają się jak bardzo ta wiedza dotyczy ich samych.

Scenariusz i reżyseria: dr hab. Jerzy Grębosz
Występują:
dr hab. Jerzy Grębosz
dr hab. Andrzej Horzela, prof. IFJ PAN  
mgr Paweł Janowski

Dr hab. Jerzy Grębosz – naukowiec, artysta i podróżnik; autor książek, filmów popularnonaukowych oraz twórca przedstawień kabaretowo-teatralnych prezentowanych podczas Małopolskich Nocy Naukowców; laureat wielu nagród.

20 marca 2015
godzina: 12.30
ICE Kraków
Sala Audytoryjna

*wejściówki na wydarzenie zostały rozdane

Więcej informacji KLIKNIJ

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych