Strauss Gala - Wielka sława to żart

STRAUSS GALA to znakomicie wyreżyserowany, pełen uroku spektakl w przepięknych kostiumach z nostalgicznej epoki słynnego Franciszka Józefa. Koncert z udziałem solistów, baletu oraz Straussowskiej Orkiestry Festiwalowej pod dyrekcją Stephena Ellery`ego odbędzi się w ICE Kraków 24 listopada.

To muzyczna podróż do krainy walca - świata pełnego gwaru, wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących oficerów.

Straussowska Orkiestra Festiwalowa pod dyrekcją Stephena Ellery`ego zaprezentuje najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów. W programie koncertu znajdziemy cudowne walce, zabawne polki oraz najpopularniejsze fragmenty z operetek: Zemsta nietoperza, Baron cygański, Wiedeńska krew, Noc w Wenecji. Nie zabraknie oczywiście słynnego walca Nad pięknym modrym Dunajem jak również Marsza Radetzkiego.

Stylowe układy choreograficzne prezentowane przez balet oraz wspaniali soliści z pewnością sprawią, że spektakl ten będzie niezapomnianym przeżyciem.

Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów w Polsce i zagranicą. Prezentowany był w salach koncertowych i operach wielu europejskich miast, m.in. w Berlinie, Zurychu, Oslo, Kopenhadze czy Brukseli. Straussowska Orkiestra Festiwalowa występująca za granicą pod nazwą European Strauss Orchestra od sześciu lat regularnie na przełomie roku odbywa tournée po Chinach, gdzie ich koncerty obejrzało już kilkaset tysięcy widzów.

W imieniu organizatora spektaklu zapraszamy do beztroskiej, wspólnej zabawy w muzycznym saloniku wiedeńskim, bo … Wielka sława to żart …

ICE Kraków
ul. M. Konopnickiej 17
Kraków
24 listopad 2015
godz.: 19.00

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych