Spektakl teatralny: PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY

„Przyszedł mężczyzna do kobiety” czyli mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością. Wzruszająca komedia o miłości, poszukiwaniu zrozumienia i bliskości drugiego człowieka. Historia o potarganych życiem ludziach, których smutne i powszednie troski przemieniają się w namiętne uczucie. Sala Teatralna ICE Kraków 10 grudnia 2015 r. stanie się miejscem sercowych rozterek. Zapraszamy!

Miłość Niny i Wiktora jest dowodem na to, że życie bez ukochanej osoby jest jałowe i smutne. Przekonaj się, że to sztuka także o Tobie i że na miłość nie jest nigdy za późno. Może ten spektakl stanie się dla Ciebie pomocą  w rozwiązaniu uczuciowych dylematów? 

TADEUSZ CHUDECKI  znany nie tylko z teatru, filmu, seriali i telewizyjnych programów dla dzieci. Pracował z takimi reżyserami jak Andrzej Wajda, Kazimierz Kutz, Adam Hanuszkiewicz. Dużą popularność przyniosła mu rola Henia w serialu „M jak miłość”. Jego życiową pasją są także podróże. Życie zawodowe łaczy z nieustannymi wyprawami po świecie. Odwiedził przeszło 120 krajów, napisał trzy przewodniki: „Podróże na każdą kieszeń”, „Dalej w drogę” i „Historia jednej podróży – Azja. Od niedawna reazlizuje dla TVP1 swój autorski program: „Podróże z Chudeckim”.
VIOLA ARLAK – aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, przez dziewięć lat występowała w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, gdzie zagrała trzydzieści głównych ról. Sześciokrotnie nagradzana uznaniem widzów w plebiscycie „Dzikie Róże”; najbardziej znana z seriali „M jak miłość”, „Ranczo” oraz z filmów fabularnych, „Dzień świra” i „Obywatel” Jerzego Stuhra. Można ją oglądać na deskach warszawskich teatrów. 

  • Reżyseria: Viola Arlak i Tadeusz Chudecki
  • Asystent reżysera: Bogumiłą Michalska
  • Kostiumy: Viola Śpiechowicz
  • Scenografia: Małgorzata Grabowska - Kozera

PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY
10 grudnia 2015 r.
godzina: 17.00
ICE Kraków 
Sala Teatralna
ul. M. Konopnickiej 17 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych