Sara Lamik odkryciem MPI Poland

Stowarzyszenie Meeting Professionals International już po raz drugi przyznało tytuł Odkrycia Roku w branży przemysłu spotkań. Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że w tym roku została nim nasza koleżanka Sara Lamik. Wykazuje się profesjonalizmem oraz niebywałą pasją i zaangażowaniem w podejmowane działania. Osiąga sukcesy mimo, że promuje obiekt, który dopiero powstaje – napisano w uzasadnieniu. 

Sara Lamik od dziewięciu lat jest związana zawodowo z Krakowskim Biurem Festiwalowym. Zajmowała się promocją i pozyskiwaniem sponsorów, ale także organizacją widowni i realizacją imprez kulturalnych. Od 2007 roku jest odpowiedzialna za promocję, pozyskiwanie klientów, imprez i planowanie przyszłej działalności powstającego Centrum Kongresowego ICE Kraków, którego operatorem jest KBF.

Przypominamy, że ICE Kraków to nowoczesne, wielofunkcyjne centrum kongresowe. Projekt ICE wybrano w międzynarodowym konkursie architektonicznym, w którym zwyciężyli: firma Ingarden & Ewý Architekci z Krakowa oraz Arata Isozaki & Associates z Tokyo. Budynek o najwyższych standardach architektonicznych i urbanistycznych jest idealnie dostosowany do pełnienia swoich funkcji. Sala audytoryjna posiada doskonałe parametry akustyczne. Charakterystyczna elewacja ICE to mozaika utworzona z materiałów wykorzystywanych w architekturze Wzgórza Wawelskiego – płytki ceramiczne, wapienne, granit i piaskowiec. ICE to jeden z najnowocześniejszych tego rodzaju obiektów w Polsce, mogący z powodzeniem konkurować z podobnymi centrami na świecie. Jesienią tego roku budowa osiągnie stan surowy zamknięty, a później pozostanie już tylko wyposażyć i uruchomić obiekt. Otwarcie zaplanowano na jesień 2014 r. Intensywna, trwająca od trzech lat, promocja ICE Kraków przynosi efekty: obiekt jest coraz bardziej rozpoznawalny, dzięki czemu wzrasta liczba rezerwacji na duże konferencje. Operatorem ICE Kraków jest Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych