Opera è la Vita - opera to życie

Widowisko multimedialne z udziałem m.in. Małgorzaty Walewskiej i Macieja Miecznikowskiego. „Opera to życie” czyli miłość, kłamstwo, zdrada i śmierć w największych dramatach operowych wszech czasów. Wydarzenie odbędzie się w ICE Kraków 27 lutego 2016 roku!

Niezwykłe widowisko, w którym Maciej Miecznikowski, jako operowy upiór, opowiada historię swojego życia w podziemiach teatru operowego. Tam przez wiele lat obserwował wzloty i upadki największych twórców opery oraz zmagania div operowych z dyrygentami, impresariami, solistami, muzykami i publicznością. Jest to upiorna historia opery i operowa historia upiora. Muzyka spektaklu to najpiękniejsze arie i duety z oper: Don Giovanni, Czarodziejski Flet, Wesele Figara, Traviata, Tosca, Nabucco, Rusalka, Rigoletto, Carmen, w interpretacjach pierwszej damy polskiej sceny operowej – Małgorzaty Walewskiej oraz wspaniałych, młodych solistów: Sylwii Lorens, Julity Mirosławskiej, Tomasza Kuka i Łukasza Motkowicza. Scenariusz na podstawie pomysłu M. Blajdy napisał Bronisław Maj. Piękna muzyka, w wyjątkowej oprawie, zaprezentowana w nowatorski sposób z lekkim przymrużeniem oka.

Więcej o projekcie na: www.filharmoniafutura.pl

Bilety na: www.filharmoniafutura.pl, ebilet.pl, ticketpro.pl, biletin.pl oraz w sieci Empik, Filmotechnika (Rynek Główny 9), Info Kraków (ul. św. Jana 2)

kontakt bezpośredni z organizatorem: +48 533 955 593

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych