Niesamowity MOSCOW CITY BALLET ponownie w ICE Kraków

Niezwykłe połączenie wzruszających historii, muzyki oraz tańca już w 17 lutego w ICE Kraków. Spektakl na podstawie jednego z największych dzieł Szekspira - Romeo i Julia - czaruje i przenosi do tanecznego świata miłości i marzeń.

MOSCOW CITY BALLET założona przez wybitnego choreografa Victora Smirnova - Golovanova przyjedzie do nas w miesiącu zakochanych, by zagrać najbardziej romantyczny spektakl wszechczasów. Zespół tancerzy klasycznych, cieszący się uznaniem na całym świecie, zabierze Was do krainy piękna i miłości, której nie pokona nawet śmierć.

Romeo i Julia to ponadczasowa opowieść o miłości młodych, pięknych kochanków – członków dwóch zwaśnionych rodów: Capuleti i Montague. Zakochani zrobią wszystko, aby być ze sobą nie zważając na przeciwności losu i rodzinne waśnie. Widzowie będą mieli okazję podziwiać niezwykłe interpretacje scen dramatu Szekspira, w wersji baletowej w towarzystwie przepięknej muzyki. Zapierająca dech w piersiach choreografia pozwala wyrazić i przeżyć miłość i śmierć, nienawiść i przebaczenie. Każdy ruch i gest tancerzy dopracowany jest do perfekcji, co nieodmiennie wzbudza zachwyt publiczności.

Charakterystyczne dla występów Moscow City Ballet są olśniewające kostiumy, imponująca choreografia, magia świateł i urzekająca scenografia. Zdaniem krytyków, czarowi tej grupy nie można się oprzeć, ani o niej zapomnieć: Tworzą tak wielką sztukę, że jest ona przeżyciem nawet dla tych, co tańca nie lubią. Wrażeń i emocji, jakie wzbudza Moscow City Ballet nie da się opisać – trzeba ich doświadczyć! W ciągu ostatnich lat przedstawienia w Polsce obejrzało ponad 200 tys. osób! Publiczność wychodzi ze spektakli z wypiekami na twarzy, zachwycając się magicznym klimatem przedstawień.

Moscow City Ballet wprost oczarował publiczność. Każda sekunda ich występu jest warta uwagi.
A po spektaklu publiczność wychodzi z sali jak zaczarowana…

The Star

MOSCOW CITY BALLET ROMEO I JULIA
17 lutego 2016 r.
godzina: 19.00
ICE Kraków
ul. M. Konopnickiej 17 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych