Mela Koteluk - Zmienne tętno w ICE Kraków

Już 12 grudnia 2016r. o godz. 20.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków rozpocznie się koncert Meli Koteluk z cyklu „Zmienne tętno”. Nowa oprawa muzyczna i wizualna wydarzenia jest klamrą zamykającą album „Migracje". 

Dwa lata od premiery albumu „Migracje”, który w niespełna miesiąc pokrył się platyną, Mela Koteluk rusza z cyklem koncertów „Zmienne tętno”. Tytuł trasy pochodzi od zawartego na płycie „Migracje” skitu. „Ten krótki fragment między utworami wyznaczył nowy kierunek moich artystycznych poszukiwań” – mówi Mela Koteluk. – „Jest w nim pewna przewrotność. Niemiarowy rytm serca motywuje do szukania antidotum na burzliwą rzeczywistość. W muzyce można odnaleźć nową siłę do lepszego rozumienia rzeczywistości na wielu, często nieświadomych, poziomach.”

Koncert, wzbogacony o starannie przygotowaną oprawę wizualną, odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków o wybitnym potencjale akustycznym i estetycznym. „Lustrzany element scenografii w kształcie rozety przypomina portal i jest obietnicą przejścia w inny wymiar, pełen uważności i łagodności – moim zdaniem, wartości deficytowych świata. Nowe aranżacje będą lustrzanym odbiciem, a jednocześnie dekonstrukcją dotychczas znanych wersji utworów.” – dodaje Mela Koteluk.


Szczegóły wydarzenia można znaleźć tutaj: www.facebook.com/events/1069330936508190/

Bilety w cenach: 59 zł (strefa D), 79 zł (strefa C), 89 zł (strefa B), 99 zł (strefa A), dostępne na: www.bilety24.pl, www.biletomat.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn i Media Expert.


MELA KOTELUK zmienne tętno
12 grudnia 2016, godz. 20.00
Centrum Kongresowe ICE Kraków


Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych