Koncert NOTRE DAME de PARIS w ICE Kraków

Z maksymalnym napięciem emocji, czasami w półmroku, a czasami w jasnym świetle reflektora, zanurzając się w magię piękna już 12 marca w Centrum Kongresowym ICE Kraków otrzymamy okazję oczyścić się emocjonalnie, zapomnieć o kłopotach i poczuć niepowtarzalny smak legendy o wiecznej miłości podczas koncertu „NOTRE DAME de PARIS”!

Wielki, międzynarodowy projekt „NOTRE DAME de PARIS” został stworzony dokładnie 5 lat temu. I choć jego wykonawcy mówią różnymi językami i mieszkają w odległych od siebie krajach, stworzyli zespół, aby jeszcze raz opowiedzieć słynną historię cyganki Esmeraldy i trzech zakochanych w niej mężczyzn, zamykając ją w ponadczasowych piosenkach Notre Dame de Paris.

W koncercie, który 12 marca odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków, udział weżmie ponad 100 muzyków – wielka orkiestra symfoniczna, chór, a także soliści – laureaci najlepszych głosów z różnych krajów świata. Piosenki wykonywane będą w języku francuskim.

Koncert składa się z dwóch części, przerwa – 20 minut. Całkowity czas trwania koncertu to 2 godziny 20 minut. Autorem tekstów jest Luc Plamondon, zaś kompozytorem Riccardo Cocciante.

Bilety dostępne na eventim.plKoncert „NOTRE DAME de PARIS”
12 marca 2017 roku, godzina 19.30
ICE Kraków Congress Centre


 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych