Kalendarium wydarzeń kulturalnych i społecznych w ICE Kraków

Centrum Kongresowe ICE Kraków, którego operatorem jest Krakowskie Biuro Festiwalowe, zaprasza na najbliższe wydarzenia kulturalne i społeczne. W najbliższym czasie będziemy gościć zarówno spektakularne widowiska muzyczno - taneczne, jak i kameralne koncerty oraz spektakle teatralne. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarium imprez. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat nadchodzących realizacji - daty, godziny, organizatora wydarzeń, a także informacje na temat dostępności biletów. PARKING PODZIEMNY 

Pragniemy poinformować, iż od 2 kwietnia 2016 roku postój na PARKINGU PODZIEMNYM w Centrum Kongresowym ICE Kraków jest płatny.


BILET KONCERTOWY

W trakcie trwania koncertu prosimy o zakup biletu koncertowego, który jest opłatą ryczałtową za postój na Parkingu w czasie trwania widowiska biletowanego, płatną z góry w automatycznej kasie parkingowej nie wcześniej niż 1,5 godziny przed widowiskiem, ważną do 1 godziny po skończonym widowisku. Cena biletu koncertowego to 15 pln brutto. Bilet koncertowy mogą wykupić jedynie uczestnicy wydarzeń kulturalnych - nie obowiązuje on na konferencje, kongresy, eventy marketingowe. 


Wprowadzane zmiany związane są z trendami w zarządzaniu centrami kongresowymi, które operator ICE Kraków czerpie ze wzorców pochodzących z krajów Europy Północnej oraz Zachodniej. Zgodnie z przyjętym modelem zarządzania przychody obiektu są dywersyfikowane i wynikają z najmu powierzchni oraz usług dodatkowych.


Wjazd do parkingu znajduje się po prawej stronie wejścia głównego, które zlokalizowane jest od strony ul. Barskiej. Po zjeździe z ulicy Marii Konopnickiej (skęt w kierunku Osiedla Podwawelskiego), prosimy o kierowanie się w prawo ulicą Barską. Goście wydarzeń odbywających się w ICE Kraków mogą korzystać również z wspomagających placów parkingowych znajdujących się w bezpośredniej okolicy Centrum Kongresowego. 


Szczegółowy regulamin parkingu dostępny jest TUTAJ

Cennik parkingu dostępny jest TUTAJ


ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ. W pobliżu Centrum Kongresowego znajdują się przystanki obsługiwane przez linie autobusowe i tramwajowe. Szczegółowy rozkład:

  • przystanek Centrum Kongresowe ICE KLIKNIJ
  • terminal autobusowy Osiedle Podwawelskie KLIKNIJ

Poniżej znajdą Państwo mapę przedstawiającą lokalizację wjazdu do parkingu podziemnego.

 


MAPA PRZEDSTAWIAJĄCA LOKALIZACJĘ WJAZDU DO PARKINGU PODZIEMNEGO ICE KRAKÓW

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych