Judith Owen zagra przed Bryanem Ferry’m 28 maja w ICE Kraków

Jeden z najlepszych wykonawców w Wielkiej Brytanii 28 maja tego roku w ICE Kraków zaprezentuje urozmaiconą set listą, zawierającą największe przeboje zarówno z katalogu Roxy Music, jak i z solowej twórczości artysty - także z uznanego przez krytyków i publiczność ostatniego albumu „Avonmore”. Tego wieczoru zobaczymy także na scenie magiczną Judith Owen, która wystąpi w roli supportu.

Pianistka, piosenkarka, kompozytorka Judith Owen znana jest z zamiłowana do różnorodności muzycznej i do fantastycznego łączenia stylów muzycznych w swój własny.

“Z natury poruszam się pomiędzy różnymi nurtami muzycznymi. Jestem kim jestem z uwagi na muzykę, w otoczeniu której dorastałam – otaczały mnie opera, Sinatra, Joni, Stevie Wonder i wszystko to co pomiędzy” – mówi Judith.

Jej najnowszy album „Somebody’s Child” stanowi kulminację muzycznej mieszanki. „Jest klasyczna, jest popowa, jest jazzowa i bluesowa. Znajdziesz tam też rock” - podkreśla Judith. Zawiera piosenki napisane z myślą, że wszyscy jesteśmy czyimiś dziećmi – nie tylko swoich rodziców, ale i ziemi.

Na najnowszym albumie Judith usłyszymy m.in. jej rozmarzoną wersję „More Than This” z repertuaru Roxy Music, którą nagrano przy całkowitej aprobacie jej twórcy – Bryana Ferry’ego na jego pianinie w jego londyńskim studiu.

Judith Owen towarzyszyć będzie zespół w składzie: Pedro Segundo – perkusja, Gabriella Swallow – wiolonczela, Meghan Cassidy  – altówka, Lizzie  Ball – skrzypce.

Judith Owen – „Somebody’s Child”

 


Judith Owen zagra przed Bryanem Ferry’m  28 maja w ICE Kraków 

Szczegóły dotyczące koncertu na www.LiveNation.pl oraz TUTAJ

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych