Informacje organizacyjne dla gości koncertów w dniu 8 marca

Szanowni Państwo, w trosce o jak największy komfort pobytu w Centrum Kongresowym ICE Kraków, publikujemy informacje na temat organizacji obsługi widowni podczas koncertów Al Bano oraz "Wiedeńczycy z Sinfoniettą - Robert Nagy” w dniu 8.03.2015r. (niedziela). Zachęcamy do zapoznania się treścią komunikatu.

 

SPRAWDZANIE BILETÓW:

  • Goście koncertu Al Bano proszeni są o przygotowanie biletów, które sprawdzane będą przez obsługę widowni przy wejściu na Salę Audytoryjną (S1).
  • Goście koncertu Wiedeńczycy z Sinfoniettą - Robert Nagy proszeni są o przygotowanie biletów, które sprawdzane będą przez pracowników obsługę widowni przy wejściu na Salę Teatralną (S2).

OTWARCIE DRZWI

  • Koncert Al Bano, który odbędzie się w niedzielę 08.03 o godzinie  18.00:  wejście główne (od strony ul. Barskiej) zostanie otwarte na godzinę przed imprezą, tj. o godz. 17.00. Parking (poziom -1 i -2) dla gości tego koncertu również zostanie otwarty o godz. 17.00. Widowisko odbywa się w Sali Audytoryjnej. Do dyspozycji gości będą wszystkie wejścia na Salę na poziomach F0, F1, F2 oraz F3.
  • Wiedeńczycy z Sinfoniettą - Robert Nagy, który odbędzie się w niedzielę 08.03 o godzinie  19.00:  wejście główne (od strony ul. Barskiej) zostanie otwarte na dwie godziny przed imprezą, tj. o godz. 17.00. Parking (poziom -1 i -2) dla gości tego koncertu również zostanie otwarty o godz. 17.00. Widowisko odbywa się w Sali Teatralnej. Do dyspozycji gości będą wszystkie wejścia na Salę na poziomach F0, F1 oraz F2.

OBSŁUGA SZATNI – podział stanowisk:

  • Goście koncertu Al Bano do stanowisk: A, B, C, D, E, F, G
  • Goście koncertu Wiedeńczycy z Sinfoniettą - Robert Nagy zapraszamy do stanowisk: H, I, J, K,

DOJAZD

Zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Najbliższe przystanki znajdują się w odległości 50 m od Centrum Kongresowego ICE Kraków. W dniu spektaklu (08.03) parking dla gości będzie bezpłatny. Samochody można parkować również na parkingach wspomagających – naziemne place w rejonie Centrum oraz w bezpośredniej okolicy ICE Kraków.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z obsługą widowni oraz przedstawicielami organizatora wydarzeń, którzy będą do Państwa dyspozycji we foyer ICE Kraków tuż przed wydarzeniami.

ORGANIZATOREM KONCERTU DON JUAN NA DZIEŃ KOBIET JEST MIASTO KRAKÓW, SINFONIETTA CRACOVIA ORAZ KRAKOWSKIE BIURO FESTIWALOWE

ORGANIZATOREM KONCERTU AL BANO JEST AGENCJA ARTYSTYCZNA "Violin&Piano"

 

Pragniemy poinformować, iż PARKING PODZIEMNY dla gości wydarzeń odbywających się w Centrum Kongresowym ICE Kraków w pierwszym kwartale 2015 roku jest bezpłatny.

Wjazd do parkingu znajduje się po prawej stronie wejścia głównego, które zlokalizowane jest od strony ul. Barskiej. Po zjeździe z ulicy Marii Konopnickiej (skęt w kierunku Osiedla Podwawelskiego), prosimy o kierowanie się w prawo ulicą Barską. Goście wydarzeń odbywających się w ICE Kraków mogą korzystać również z wspomagających placów parkingowych znajdujących się w bezpośredniej okolicy Centrum Kongresowego. 

ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ. W pobliżu Centrum Kongresowego znajdują się przystanki obsługiwane przez linie autobusowe i tramwajowe. Szczegółowy rozkład:

  • przystanek Centrum Kongresowe KLIKNIJ
  • terminal autobusowy Osiedle Podwawelskie KLIKNIJ

Poniżej znajdą Państwo mapę przedstawiającą lokalizację wjazdu do parkingu podziemnego. 

MAPA PRZEDSTAWIAJĄCA LOKALIZACJĘ WJAZDU DO PARKINGU PODZIEMNEGO ICE KRAKÓW

 

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych