Informacje organizacyjne dla gości imprezy sylwestrowej w ICE Kraków

Już dziś w ICE Kraków Wielka Wiedeńska Gala Sylwestrowa! W wieczornym, koncercie wystąpi niekwestionowana gwiazda polskiej sceny operetkowej. Perfekcyjna w każdym geście, podbijająca serca publiczności na całym świecie  – Grażyna Brodzińska oraz jej goście: Wojciech Sokolnicki – tenor, solista Teatru Wielkiego w Poznaniu, zwycięzca XV Jubileuszowego Wielkiego Turnieju Tenorów w Szczecinie oraz Miłosz Gałaj – baryton, solista Opery Bałtyckiej i Warszawskiej Opery Kameralnej. Artystom towarzyszyć będzie 40-osobowa orkiestra symfoniczna „Krakowska Młoda Filharmonia” pod dyrekcją Tomasza Chmiela oraz mistrzowskie pary tańca towarzyskiego Centrum „Prima Dance”. Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem, dotyczącym organizacji dzisiejszego wydarzenia.

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST CreoArt.

GODZINA OTWARCIA DRZWI

  • Drzwi Centrum Kongresowego ICE Kraków zostaną otwarte o godzinie 18.00 (godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia).

DOJAZD

  • Zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej lub taksówek. Najbliższe przystanki znajdują się w odległości 50 m od Centrum Kongresowego ICE Kraków. 
  • W dniu 31.12.2014 r parking dla gości będzie bezpłatny. Samochody można parkować również na parkingach wspomagających – naziemne place w rejonie Centrum oraz w bezpośredniej okolicy ICE Kraków.
  • Parking będzie czynny w godzinach 18.00 - 5.00. Bramy parkingu zostaną zamknięte 1.01.2015 r. o godzinie 6.00.

SZATNIA

  • Gości przybywających do ICE Kraków na całe wydarzenie (koncert oraz bal sylwestrowy) prosimy o kierowanie się do stanowisk:  E, F, G, H, I.
  • Gości uczestniczących tylko w pierwszej części wydarzenia (koncert) prosimy o kierowanie się do stanowisk: A, B, C, D.

 
W razie pytań zachęcamy do kontaktu z obsługą widowni oraz przedstawicielami organizatora wydarzeń, którzy będą do Państwa dyspozycji we foyer ICE Kraków tuż przed wydarzeniem.

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST CreoArt.

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych