ICE Kraków zaprezentuje się w Brukseli

17 grudnia w Brukseli odbędzie się  10 edycja warsztatów Four Destinations Workshop organizowanych przez firmę BBT Online, eksperta działającego od wielu lat na belgijskim rynku przemysłu spotkań. Weźmie w nich udział przedstawiciel ICE Kraków, który przedstawi niezwykłą ofertę Krakowa i Małopolski - miejsc idealnych dla zorganizowania zarówno spotkania biznesowego jak i wyjazdu motywacyjnego.

Celem cyklicznych warsztatów Four Destinations Workshop jest prezentacja najciekawszych destynacji turystyki biznesowej na świecie przygotowywana dla ściśle wyselekcjonowanej grupy belgijskich meeting plannerów. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w ramach projektu prowadzonego przez Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej Move Your Imagination. Oprócz Krakowa i Małopolski zaprezentują się: Quebec wraz z firmą Air Canada, Turcja, reprezentowana przez firmę the DMC Istanbul oraz firma Worldhotels (działająca na rynku niemieckim i holenderskim).

Na uczestników warsztatów czeka wyjątkowa nagroda. Jeden z nich będzie miał możliwość spędzenia niezapomnianego weekendu w Krakowie! Dodatkowo otrzyma voucher na Festiwal Misteria Paschalia 2013.

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych