ICE Kraków na Targach w Barcelonie

Jutro (wtorek, 29 listopada) w Barcelonie rozpoczynają się Targi EIBTM, uznawane za jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych. Będą tam także przedstawiciele Centrum Kongresowego ICE Kraków. Szukajcie nas na stoisku Krakow Convention Bureau (J 850) na Polskim Stoisku Narodowym. Targi potrwają do 1 grudnia.

Przedstawiciele ICE Kraków jadą do Barcelony aby spotkać się z firmami i instytucjami zainteresowanymi ofertą Krakowa i Małopolski w zakresie turystyki biznesowej.

Targi EIBTM w Barcelonie to jedne z największych w Europie targów z zakresu turystyki biznesowej, na których prowadzone są rozmowy handlowe pomiędzy potencjalnymi zleceniodawcami kongresów czy imprez motywacyjnych (tzw. Hosted Buyers) - reprezentantami stowarzyszeń, organizacji oraz korporacji a organizatorami tych wydarzeń. Przeznaczone są wyłącznie dla branży z sektora MICE  tj. przewoźników, hotelarzy, pracowników centrów konferencyjnych, profesjonalnych organizatorów kongresów i konferencji, a także narodowych organizacji turystycznych i organizatorów imprez motywacyjnych. Wszyscy wystawcy ze stoisk narodowych prowadzą rozmowy handlowe na podstawie indywidualnych harmonogramów spotkań z klientami. Targom towarzyszą liczne seminaria, warsztaty i konferencje edukacyjne z zakresu przemysłu kongresowego we współpracy z największymi międzynarodowymi stowarzyszeniami konferencyjnymi m.in.: MPI, ICCA, SITE, ESAE, IAPCO i EFAPCO, ECM i AIPC.

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych