FECECT 2015 Europejski Kongres Technik Krążenia Pozaustrojowego.

10-13 czerwca 2015 roku Centrum Kongresowe ICE Kraków stanie się miejscem spotkania polskich perfuzjonistów, podczas 16 Europejskiego Kongresu Technik Krążenia Pozaustrojowego. 

FECECT to kongres znany i ceniony w środowisku medycznym. Organizacja 16 edycji w Krakowie to niezwykły zaszczyt dla polskich specjalistów medycyny płucoserca. Jest to kolejna okazja do wymiany doświadczeń, poznania perfuzjonistów z innych krajów, nowych technologii, aparatów oraz ich możliwości. Całość kongresu prowadzona będzie w języku angielskim, jednak zapewnione zostanie jednostronne tłumaczenie symultaniczne na języki - hiszpański oraz włoski. 
Ważnym elementem kongresu będzie aktywny udział gości – dyskusje z prelegentami, który umożliwi efektywne przyswajanie nowych doświadczeń i wiedzy.

Fundacja Europejskiego Kongresu Techniki Krążenia Pozaustrojowego powstała w celu stworzenia międzynarodowej platformy, która umożliwi wymianę wiedzy w zakresie pozaustrojowego obiegu i obszarów badań klinicznych oraz pozaklinicznych w porozumieniu z przedstawicielami państw Europy. 

Rejestracja oraz więcej informacji dostępne na stronie kongresu.
Organizator: FECECT

10-13 czerwca 2015
ICE Kraków
ul. Marii Konopnickiej 17
Kraków

 

 

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych