Expo FxCuffs 2016

ICE Kraków stanie się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynków walutowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Druga edycja Konferencji, Targów oraz Konkursu FxCuffs odbędzie się 11 – 12 marca i przyciągnie ponad 2 tysiące uczestników. Gośćmi będą światowej sławy prelegenci oraz najważniejsi przedstawiciele branży. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku walutowego!

2 tysiące odwiedzających, ponad 40 wystawców i kilkadziesiąt godzin merytorycznych wykładów

FxCuffs to projekt łączący w sobie cztery imprezy – Targi, Konferencję, Konkurs oraz event B2B. Wszystko odbędzie się na ponad 37 tysiącach metrów kwadratowych w ICE Kraków, które na dwa dni stanie się największym skupiskiem inwestorów indywidualnych, brokerów i ekspertów rynkowych z całej Europy.

W porównaniu do pierwszej edycji wydarzenia, całość ma być zdecydowanie większa. Więcej stoisk wystawienniczych, prelegentów, godzin wykładów i uroczysta Gala rozdania nagród, honorująca najlepsze podmioty na rynku, to jedynie początek wyjątkowych emocji.

Wydarzenie swoją obecnością uświetnią polskie i światowe gwiazdy tradingu – Egon von Greyerz doskonale znany z występów w amerykańskich mediach ekonomicznych, Michael Madden, Piotr Grela, Rafał Glinicki, Maciej Goliński i wielu innych.

ICE Kraków

11 - 12 marca 2016r.


 

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych