EUCASS 2015 - 6. Europejska Konferencja nt. nauk lotniczych i kosmicznych

W dniach 29 czerwca - 3 lipca 2015 w ICE Kraków odbędzie się 6. Europejska Konferencja nt. nauk lotniczych i kosmicznych. Konferencja EUCASS została zainicjowana przez europejskich naukowców i inżynierów, aby poprawić komunikację w społeczności naukowej, jakość inicjatyw technicznych oraz stymulować wymianę między naukowcami a przedsiębiorcami na całym świecie.

Szczegółowe informacje na temat konferecji, można znaleźć na stronie organizatora lub klikając TUTAJ.

Kolejna międzynarodowa konferencja w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się na przełomie czerwca i lipca 2015 roku. Będzie to wydarzenie, które skupia światowych ekspertów rynku lotniczego i specjalistów zajmujących się naukami kosmicznymi. - ogłasza Izabela Helbin Dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, które jest operatorem ICE Kraków. Wybór Centrum Kongresowego na miejsce konferencji tego typu, potwierdza multifunkcjonalność obiektu - w czasie wydarzenia odbędą się prezentacje najnowszych technologii oraz spotkania z profesjonalistami branży lotniczej na świecie. EUCASS 2015 jest potwierdzeniem, że w stolicy Małopolski dzięki otwarciu ICE Kraków będą się spotykać przedstawiciele świata biznesu i nauki, by wspólnie debatować nad rozwojem właściwych sobie branży. – mówi Dyrektor Helbin.

Główne cele konferencji EUCASS 2015: 

1. przegląd aktualnego stanu wiedzy na temat nauk lotniczych i kosmicznych, a także dyskusja na temat wprowadzanych do branży innowacji;
2. promowanie oraz propagowanie wiedzy na temat najnowszch odkryć naukowych oraz rozwój syngerii pomiędzy przedstawicielami świata nauki i biznesu;
3. stworzenie platformy do dyskusji dla agencji oraz przedstawicieli biznesu, którzy mogą w trakcie trwania konferecji predstawić swoją działalność i programy rozwojowe, w tym także programy ramowe realizowane wspólnie z Unią Europejską.

Ramowy program konferecji oraz szczegóły dotyczące terminów rejestracji i opłat można znaleźć TUTAJ.

 

ORGANIZATORZY:

AIRBUS

ESA      logo_cnes   safran

 Onera   TsAGI

e-caero        eucass_logo

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych