Centrum Kongresowe promowane na targach ITB Berlin 2015

Ruszyły Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB Berlin 2015. Od wielu lat jest to największa impreza turystyczna na świecie, która przyciąga branżę oraz licznych amatorów podróży. W tym roku na ITB Berlin zaprezentuje się około 11 tysięcy wystawców z ponad 180 krajów z 5 kontynentów.  W Berlinie jest również reprezentacja Krakowa! Na stoisku miasta w ramach Pawilonu Polskiego przedstawiciele miasta będą prezentować ofertę turystyczną Krakowa i Małopolski oraz promować Centrum Kongresowe ICE Kraków.

W tym roku odwiedzający stoisko narodowe Polskiej Organizacji Turystycznej będą mogli skorzystać z wyraźnie wyodrębnionej strefy produktów turystycznych, w których znajdą się prezentacje zarówno Regionalnych Organizacji Turystycznych, jak i stoiska branżowe. W największym spotkaniu branży turystycznej na świecie uczestniczy Magdalena Sroka, Zastępca Prezydenta Krakowa ds. Kultury i Promocji Miasta.

Na stoisku Krakowa goście dowiedzą się dlaczego Centrum Kongresowe ICE Kraków jest jednym z najbardziej prestiżowych miejsc konferencyjnych w tej części Europy i jak ogromny potencjał kryje w sobie Tauron Arena Kraków. Stoisko będzie przyciągało uwagę przygotowanymi różnorodnymi wydawnictwami. Co więcej, uczestnicy targów zapoznają się z pełną ofertą kulturalną miasta – flagowymi festiwalami organizowanymi w mieście, zabytkami oraz innymi atrakcjami turystycznymi. Usłyszą dlaczego warto odwiedzić południową część Polski i za cel swojej podróży wybrać właśnie Kraków.

Targi Turystyczne ITB Berlin  to dla wystawców także idealna okazja, aby poznać aktualne oczekiwania i preferencje turystów z zagranicy, a wszystko w największym kompleksie targowym stolicy Niemiec. Targi potrwają do niedzieli, 8 marca.

Organizowane od 1966 roku Targi ITB w Berlinie to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych spotkań światowej branży turystycznej. Wydarzenie gromadzi nie tylko reprezentantów światowej branży turystycznej, ale również przedstawicieli rządów, samorządów i regionów, członków korpusu dyplomatycznego, polityków i przedstawicieli biznesu. Targi ITB w Berlinie rokrocznie przyciągają ok. 170 tysięcy odwiedzających.

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych