6 edycja Life Science Open Space (LSOS)

20 października 2016 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się szósta edycja Life Science Open Space (LSOS).  Jest to międzynarodowe otwarte forum innowacji dla zdrowia i jakości życia. Tutaj spotykają się potencjalni partnerzy do rozwoju innowacyjnych pomysłów i projektów w tej dziedzinie.

Life Science Open Space to platforma współpracy ludzi nauki, biznesu, polityki i administracji - profesjonalistów, fanów i użytkowników technologii life science, obejmujących dziedziny medycyny, farmacji, technologii medycznych, żywności, środowiska i biogospodarki. Już po raz szósty spotkają się naukowcy, przedsiębiorcy, lekarze, artyści, by dyskutować na szereg tematów tj. Badania nad rozwojem leków, Aktywne i zdrowe życie, Srebrna gospodarka, Nowoczesna diagnostyka i terapia,  Digital Health, Nowe technologie i urządzenia terapeutyczne, Innowacyjne Centrum Medyczne, Zdrowa żywność i żywienie, Nowoczesne, zrównoważone rolnictwo, Środowisko - środowiskowe czynniki zdrowia, Biogospodarka, Projektowanie (Design).

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków, a udział jest bezpłatny. Szczegółowe informacje znajduja się na stronie www.lsos.info oraz wydarzeniu www.facebook.com/events/136193763477568.6. edycja Life Science Open Space (LSOS)
20 października 2016r.
Centrum Kongresowe ICE Kraków

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych