Χ
Strona icekrakow.pl używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz w celach statystycznych. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Centrum konferencyjne ICE Kraków - Sale konferencyjne
Search:

Parking podziemny

Pragniemy poinformować, iż od 2 kwietnia 2016 roku postój na PARKINGU PODZIEMNYM w Centrum Kongresowym ICE Kraków jest płatny. Koszt godziny postoju pojedynczego pojazdu wynosi 4 pln brutto. Wprowadzane zmiany związane są z trendami w zarządzaniu centrami kongresowymi, które operator ICE Kraków czerpie ze wzorców pochodzących z krajów Europy Północnej oraz Zachodniej. Zgodnie z przyjętym modelem zarządzania przychody obiektu są dywersyfikowane i wynikają z najmu powierzchni oraz usług dodatkowych.


 

Szczegółowy regulamin dostępny jest TUTAJ

Cennik dostępny jest TUTAJ


Obiekty pełniące funkcje kongresowo – koncertowe w Europie otwierane w czasie ostatniej dekady posiadają zautomatyzowane systemy parkingowe, których zadaniem jest kontrola dostępności miejsc dla gości. Centrum Kongresowe ICE Kraków, dysponujące dwupoziomowym parkingiem podziemnym, który może pomieścić 335 samochodów, także posiada taki system.

Wprowadzenie płatnego zautomatyzowanego systemu parkingowego, związane jest także z troską o bezpieczeństwo gości, które system zapewnia, dzięki lepszej kontroli pojazdów wjeżdżających do parkingu podziemnego.


BILET KONCERTOWY
 
Istnieje możliwość skorzystania z biletu koncertowego, który jest opłatą ryczałtową za postój na Parkingu w czasie trwania widowiska biletowanego, płatną z góry w automatycznej kasie parkingowej nie wcześniej niż 1,5 godziny przed widowiskiem, ważną do 1 godziny po skończonym widowisku. Cena biletu koncertowego to 15 pln brutto.

BILET KONCERTOWY

 

Istnieje możliwość skorzystania z biletu koncertowego, który jest opłatą ryczałtową za postój na Parkingu w czasie trwania widowiska biletowanego, płatną z góry w automatycznej kasie parkingowej nie wcześniej niż 1,5 godziny przed widowiskiem, ważną do 1 godziny po skończonym widowisku. Cena biletu koncertowego to 15 pln brutto. Bilet koncertowy mogą wykupić jedynie uczestnicy wydarzeń kulturalnych - nie obowiązuje on na konferencje, kongresy, eventy marketingowe. 

 

Kluczowe informacje:

 1. Parking jest parkingiem niestrzeżonym, płatnym, dostępnym dla klientów Centrum Kongresowego i stałych najemców powierzchni Centrum Kongresowego ICE Kraków oraz gości ICE Kraków.
 2. Parking dostępny jest dla korzystających
  a) od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00
  b) od soboty do niedzieli w godzinach 10.00-18.00
 3. W dniach organizacji na terenie ICE Kraków imprez, koncertów i innych wydarzeń, okres dostępności Parkingu dla korzystających może ulec wydłużeniu do jednej godziny po zakończeniu ostatniego z wydarzeń.
 4. Parking dostępny jest dla pojazdów osobowych o wysokości nieprzekraczającej 2,1 m, o tonażu nieprzekraczającym 3,5 tony.
 5. Pierwsze 30 minut postoju pojazdu jest wolne od opłat. Po przekroczeniu tego okresu wliczany on będzie do okresu stanowiącego podstawę do naliczania opłat.
 6. Opłata za pierwszą i kolejne godziny postoju pojazdu wynosi 4 pln brutto. Opłatę należy uiścić w jednej z dwóch automatycznych kas parkingowych znajdujących się przy wejściach do klatki A na poziomach -1 i -2. Automaty zostały odpowiednio oznaczone.
 7. Istnieje możliwość skorzystania z biletu koncertowego, który jest opłatą ryczałtową za postój na Parkingu w czasie trwania widowiska biletowanego, płatną z góry w automatycznej kasie parkingowej nie wcześniej niż 1,5 godziny przed widowiskiem, ważną do 1 godziny po skończonym widowisku. Cena biletu koncertowego to 15 pln brutto.
 8. Wszystkie bieżące informacje dotyczące działania Parkingu będą dostępne ze stosownym wyprzedzeniem na stronie internetowej: www.icekrakow.pl
 9. Operator obiektu zastrzega sobie prawo do wyłączenia dostępności całości lub części Parkingu. Stosowne informacje o planowanym wyłączeniu dostępności Parkingu publikowane będą ze stosownym wyprzedzeniem na stronie internetowej www.icekrakow.pl. W przypadku konieczności wyłączenia dostępności z przyczyn wyjątkowych i nieplanowanych, Operator uprawniony jest do zaniechania informowania o powyższym zgodnie z postanowieniami zdania poprzedniego.
 10. Na terenie Parkingu, dróg dojazdowych i wewnętrznych, obowiązuje maksymalna prędkość poruszania się pojazdów do 20 km/h.
 11. W przypadku zagubienia biletu parkingowego pobierana jest opłata ryczałtowa w kwocie 100 zł brutto, niezależnie od faktycznego czasu korzystania z Parkingu.
 12. Regulamin Parkingu jest dostępny na stronie www.icekrakow.pl.

 

MAPA PRZEDSTAWIAJĄCA LOKALIZACJĘ WJAZDU DO PARKINGU PODZIEMNEGO ICE KRAKÓW

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Prezentacja

Prezentacja

Wybierz interesujące Cię informacje i stwórz własną prezentację ICE

Czytaj dalej

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na newsletter i śledź powstawanie ICE.

Twoja prezentacja