Χ
Strona icekrakow.pl używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz w celach statystycznych. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Centrum konferencyjne ICE Kraków - Sale konferencyjne
Search:

Sale do wynajęcia

 • SALA AUDYTORYJNA

  Sala typu „winnica”. Jest dostosowana zarówno do funkcji konferencyjno-kongresowych jak i koncertowych z maksymalną ilością 1915 miejsc na widowni.

  Zobacz

 • SALA TEATRALNA

  Wielofunkcyjna sala wyposażona w scenę typu pudełkowego, portal sceniczny, regulowane proscenium, kurtynę i zaplecze.

  Zobacz

 • SALA KAMERALNA

  Zlokalizowane na kondygnacji F3 Sala Kameralna to pomieszczenie z płaską podłogą i 300 miejscami siedzącymi. Razem z Zespołem Sal Konferencyjnych umożliwiają stworzenie jednej dużej przestrzeni ekspozycyjno–bankietowej o powierzchni ok. 1000 m2

  Zobacz

 • ZESPÓŁ SAL KONFERENCYJNYCH

  Sąsiadujący z salą kameralną zespół sal konferencyjnych obejmuje przestrzeń konferencyjną o powierzchni ok. 500 m2, którą można elastycznie dzielić za pomocą systemu ścian akustycznych. Zespół konferencyjny uzupełniają pokoje dla organizatorów, centrum prasowe, toalety i hol z bufetem. Zespół wraz z salą kameralną i holem mogą tworzyć jedną dużą przestrzeń ekspozycyjno-bankietową o powierzchni ok. 1000 m2.

  Zobacz

 • FOYER I PRZESTRZEŃ EKSPOZYCYJNA

  Przestrzenią ekspozycyjną ICE jest w głównej mierze Foyer - zlokalizowane po stronie wschodniej budynku (widok na Stare Miasto i Kazimierz) na trzech poziomach: F0 – 1800 m² (łącznie z Dużą Salą), F1 – 1000 m² i F2 – 650 m².

  Zobacz

 • POMIESZCZENIA DODATKOWE

  W ofercie ICE znajduje się także zaplecze gastronomiczne, zaplecze techniczno magazynowe i zaplecze komercyjne

  Zobacz

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Prezentacja

Prezentacja

Wybierz interesujące Cię informacje i stwórz własną prezentację ICE

Czytaj dalej

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na newsletter i śledź powstawanie ICE.

Twoja prezentacja