Χ
Strona icekrakow.pl używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz w celach statystycznych. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Centrum konferencyjne ICE Kraków - Sale konferencyjne
Search:

Rekomendacje

 

 

 

Najważniejsze imprezy kulturalne w mieście

 

 

 

 

 Biuro Kongresów oferuje publikacje promocyjne oraz informacje turystyczną o mieście i wydarzeniach  kulturalnych, pomoc i konsultacje dotyczace organizacji: międzynarodowych  kongresów i konferencji,  spotkań biznesowych, wystaw oraz imprez motywacyjnych.

 Krakow Convention Bureau prowadzi system rekomendacji profesjonalnych organizatorów                                                                      kongresów (PCO), który odnosi się do firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji                                                                    i obsłudze kongresów i konferencji w Krakowie, więcej: www.conventionkrakow.pl

 

 

 

 

Biuro Kongresów JORDAN ma wieloletnie, bogate doświadczenie w organizacji konferencji, kongresów, seminariów, szkoleń, imprez integracyjno-motywacyjnych, koncertów oraz pikników.

 

 

 

 

 

Grupa A-05 to dobry partner w organizacji konferencji i spotkań. Działamy od 1991 roku. Zorganizowaliśmy ponad 500 imprez z dziedziny kultury, nauki, gospodarki i polityki. Naszymi Klientami są fundacje, stowarzyszenia, urzędy, organizacje rządowe oraz firmy z kraju i z zagranicy.

 

 

 

 

 

SYMPOSIUM CRACOVIENSE działa już 14 lat na rynku turystyki biznesowej. Naszym celem jest profesjonalna obsługa logistyczna i techniczna wykładów, prezentacji i wystaw, staropolska gościnność wobec uczestników, specjalna troska o zaproszonych gości.

 

 

 

 

 

Biuro Kongresów firmy Targi w Krakowie (PCO) to profesjonalny zespół osób zajmujących się kompleksową organizacją kongresów, konferencji, seminariów i sympozjów. Już od ponad 15 lat współpracujemy z uczelniami wyższymi, stowarzyszeniami naukowymi i branżowymi z kraju i z zagranicy.

 

 

 

 

 

 

 

DMC Poland jest wiodącą firma destination management company zajmująca się zarządzaniem spotkań, konferencji, eventów oaz programów incentive na terenie Polski. Każdego roku organizujemy niemal 50 eventów o średniej licznie 73 uczestników. Wierzymy, ze Polska jest fascynująca destynacja warta odkrywania oraz stania się ważna destynacją spotkań dla wielu firm i korporacji. Członek : MPI, SITE and World of DMC’s.

 

 

 

Biuro Kongresów i Konferencji Mazurkas Travel jako Profesjonalny Organizator Kongresów (PCO) posiada 25 – letnie doświadczenie oraz wszystkie niezbędne narzędzia, aby przygotować i przeprowadzić w pełnym zakresie kongres, konferencję, sympozjum, seminarium lub inną tego typu imprezę dla przedstawicieli nauki, polityki czy też członków różnych organizacji: zawodowych, gospodarczych, sportowych, społecznych i kulturalnych.
Rocznie organizujemy kilkadziesiąt imprez krajowych i międzynarodowych, dla kilku tysięcy uczestników z Polski i ze świata. Jesteśmy członkiem ICCA, MPI, EUROMIC. Zespół Biura Kongresów i Konferencji Mazurkas Travel to wysokiej klasy profesjonaliści wykazujący się kreatywnością, przedsiębiorczością, dążeniem do perfekcji przy organizacji i realizacji imprez.

 Biuro Kongresów i Konferencji Mazurkas Travel jako Profesjonalny Organizator Kongresów (PCO) posiada 25 – letnie doświadczenie oraz wszystkie niezbędne narzędzia, aby przygotować i przeprowadzić w pełnym zakresie kongres, konferencję, sympozjum, seminarium lub inną tego typu imprezę dla przedstawicieli nauki, polityki czy też członków różnych organizacji: zawodowych, gospodarczych, sportowych, społecznych i kulturalnych.

Rocznie organizujemy kilkadziesiąt imprez krajowych i międzynarodowych, dla kilku tysięcy uczestników z Polski i ze świata. Jesteśmy członkiem ICCA, MPI, EUROMIC. Zespół Biura Kongresów i Konferencji Mazurkas Travel to wysokiej klasy profesjonaliści wykazujący się kreatywnością, przedsiębiorczością, dążeniem do perfekcji przy organizacji i realizacji imprez.
 
 

Brand24 to narzędzie monitoringu Internetu i mediów społecznościowych. Pozwala na poznanie i zrozumienie opinii Internautów na temat wskazanych firm, marek, czy produktów. Laureat konkursu na najlepszą aplikację webową The Next Web Startup Awards oraz konkursu na najlepszą aplikację mobilną dla firm Mobile Trends Awards. Aplikacja monitoruje aktualnie ponad 22 000 marek, dla których zebrano już 2 miliardy wzmianek. Brand24 to produkt nie tylko dla dużych firm. To także wartościowe narzędzie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które wykorzystują monitoring do budowania relacji z klientami.

 


    FreshMail to nie tylko system do e-mail marketingu, ale także kompleksowa obsługa działań     e-mail marketingowych.

 

Resort BUKOVINA - nowoczesny kompleks wielu atrakcji, możliwości i udogodnień turystycznych w Bukowinie Tatrzańskiej. W otoczeniu Tatrzańskiego Parku Narodowego i Tatr oferuje swoim gościom bogaty wachlarz usług: Termy BUKOVINA – jeden z najnowocześniejszych kompleksów basenów termalnych w Europie, wyjątkowy Hotel BUKOVINA – przyjazny rodzinom z dziećmi, Hotel HARNAŚ – legendę lat siedemdziesiątych w nowoczesnej odsłonie oraz miejsce relaksu i odnowy, czyli Wellness BUKOVINA. Resort BUKOVINA od lat, wraz firmą Lang Team, współorganizuje wyścigi kolarskie Tour de Pologne oraz Tour de Pologne Amatorów. Patronuje Sabałowym Bajaniom, ogólnopolskiemu Festiwalowi Folkloru Polskiego. Jest Partnerem Góralskiego Karnawału, czyli ogólnopolskiego przeglądu grup kolędniczych. Od lat wspiera imprezy kulturalne organizowane przez Krakowskie Biuro Festiwalowe, a od 2017 roku nosi tytuł Partnera dla Krakowa, współtworząc największe wydarzenia kulturalne w Małopolsce.
Resort BUKOVINA jest partnerem strategicznym ICE Kraków Congress Centre


Grupa Autoremo - największy dealer samochodów na Podhalu i jeden z najszybciej rozwijających się w Polsce. Sprzedaje i kompleksowo obsługuje samochody marek: Mazda, Volkswagen, Renault, Dacia, Hyundai, Skoda.      W skład Grupy Autoremo wchodzą trzy firmy: Autoremo, Anndora i Autoneo. Autoremo od lat dziewięćdziesiątych współorganizuje, wraz z firmą Lang Team, zawody rowerowe, w tym prestiżowy wyścig kolarski Tour de Pologne. Od lat wspiera małopolskie imprezy kulturalne, motoryzacyjne i sportowe, a od 2017 roku nosi tytuł Partnera dla Krakowa, współtworząc kulturę tego wyjątkowego miasta.

Grupa Autoremo jest partnerem strategicznym ICE Kraków Congress Centre

 

Jesteśmy zespołem ambitnych, pełnych energii i zaangażowania profesjonalistów. Gastronomia to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim ogromna pasja. Świadczymy usługi z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, wciąż staramy się przesuwać granice sztuki kulinarnej, zarówno w kwestii smaku, jak i estetyki prezentacji naszych dań. Dzięki różnorodności wyzwań jakich się podejmujemy, nasza wiedza codziennie wzbogaca się o nowe doświadczenia, dając nam możliwość projektowania unikatowych ofert wynikających z indywidualnego podejścia do każdego naszego klienta. Jesteśmy otwarci na innowacje i nowoczesny design. Śledzimy trendy w gastronomii łącząc w naszych potrawach smak z ucztą dla oczu, realizując nasze cateringi w mistrzowskim wydaniu. 

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Prezentacja

Prezentacja

Wybierz interesujące Cię informacje i stwórz własną prezentację ICE

Czytaj dalej

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na newsletter i śledź powstawanie ICE.

Twoja prezentacja