Χ
Strona icekrakow.pl używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz w celach statystycznych. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Centrum konferencyjne ICE Kraków - Sale konferencyjne
Search:

Tworzenie prezentacji

 

Strona icekrakow.pl została wyposażona w mechanizm pozwalający na samodzielne tworzenie prezentacji Centrum z wybranych przez Ciebie informacji na jego temat.

 

Jak to zrobić ? Na podstronach serwisu znajdziesz przycisk:

 

 

Po jego wciśnięciu, zawartość całej strony (lub jej wybrany element) zostanie dodany do modułu tworzenia prezentacji, a u dołu ekranu pojawi się zakładka:


Kliknięcie zakładki spowoduje otwarcie podręcznej listy elementów dodanych do Twojej prezentacji.  Strzałki   służą do przewijania elementów, natomiast ich kolejnością możesz dowolnie manipulować metodą „przeciągnij i upuść”. Jeśli po namyśle uznasz jakąś informację za zbędną, możesz ją usunąć z prezentacji klikając na krzyżyk w prawym górnym rogu jej miniatury.
 

Gdy uznasz, że skompletowałeś wszystkie potrzebne informacje, możesz zapisać stworzoną prezentację na dysku swojego komputera klikając przycisk:

 

 

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Prezentacja

Prezentacja

Wybierz interesujące Cię informacje i stwórz własną prezentację ICE

Czytaj dalej

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na newsletter i śledź powstawanie ICE.

Twoja prezentacja