Χ
Χ

Bądź na bieżąco

Zapisz się, aby otrzymywać co miesiąc najnowsze informacje o ICE, o wydarzeniach w Centrum oraz atrakcyjne oferty.

Centrum konferencyjne ICE Kraków - Sale konferencyjne

Praca

Krakowskie Biuro Festiwalowe poszukuje pracownika na stanowisko:  Specjalista ds. Funduszy Zewnętrznych
w Dziale Funduszy Zewnętrznych, Badań i Analiz

Jaki będzie zakres obowiązków:

  • analiza możliwości finansowania projektów z funduszy zewnętrznych,
  • poszukiwanie programów spójnych ze strategią i kierunkami działania Biura,
  • przygotowywanie i składanie projektów dokumentacji pod kątem zewnętrznych źródeł finansowania: wnioski aplikacyjne, studia wykonalności,
  • kompleksowy nadzór nad wdrażaniem i rozliczaniem projektów,
  • koordynacja działań projektowych,
  • przygotowanie informacji, sprawozdań i raportów z przebiegu i realizacji projektów.

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane ukończone studia podyplomowe lub kursy w zakresie funduszy europejskich),
  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze pozyskiwania funduszy zewnętrznych,
  • znajomość procedur i przepisów oraz aktualna wiedza z zakresu prowadzenia
    i rozliczania projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych,
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • terminowość,
  • przedsiębiorczość i umiejętność szybkiego uczenia się,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Co oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin w prężnie rozwijającej się instytucji kultury,
  • udział w realizacji najważniejszych wydarzeń kulturalnych w kraju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 30.09.2016 r. na adres Krakowskiego Biura Festiwalowego, ul. Wygrana 2, 30-311 Kraków lub pocztą elektroniczną na adres:  jmercik@biurofestiwalowe.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia
29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Prezentacja

Prezentacja

Wybierz interesujące Cię informacje i stwórz własną prezentację ICE

Czytaj dalej

Bądź na bieżąco!