Χ
Χ

Bądź na bieżąco

Zapisz się, aby otrzymywać co miesiąc najnowsze informacje o ICE, o wydarzeniach w Centrum oraz atrakcyjne oferty.

Centrum konferencyjne ICE Kraków - Sale konferencyjne

Praca

Krakowskie Biuro Festiwalowe
poszukuje pracownika na stanowisko:
Młodszy/Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży ICE Kraków

Jaki będzie zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie i pozyskiwanie informacji o potencjalnych leadach sprzedażowych dla Centrum Kongresowego ICE Kraków;
  • prowadzenie i uaktualnianie bazy danych konferencji oraz informacji o klientach Centrum Kongresowego ICE Kraków;
  • prowadzenie bezpośredniej obsługi klienta Centrum Kongresowego ICE Kraków;
  • wsparcie w przygotowywaniu umów, sprawozdań i prezentacji oraz ofert sprzedażowych;
  • wsparcie administracyjne i operacyjne działu sprzedaży.

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w pozyskiwaniu leadów sprzedażowych;
  • znajomości Centrum Kongresowego ICE Kraków;
  • znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • umiejętności przygotowywania i redakcji tekstów, w tym ofert sprzedażowych;
  • zdolności organizacyjnych;
  • komunikatywności, wysokiej kultury osobistej, łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętności pracy w zespole;
  • znajomości języków obcych: język angielski na poziomie bardzo dobrym;
  • znajomość branży MICE będzie dodatkowym atutem;
  • jako pomysłodawca kampanii promującej czytelnictwo pl oraz jako operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO, czytanie książek mile widziane.

Co oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • umowę na zastępstwo na pełen etat;
  • możliwość rozwoju zawodowego w ciekawym i wymagającym obszarze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV r. na adres: mnahirny@icekrakow.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Prezentacja

Prezentacja

Wybierz interesujące Cię informacje i stwórz własną prezentację ICE

Czytaj dalej

Bądź na bieżąco!