Χ
Centrum konferencyjne ICE Kraków - Sale konferencyjne

Praca

Krakowskie Biuro Festiwalowe poszukuje osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu ICE Kraków – obsługa recepcji

Jaki będzie zakres obowiązków:

  • - obsługa recepcji ICE Kraków, w tym obsługa połączeń telefonicznych oraz skrzynki mailowej;
  • - obsługa gości i interesantów;
  • - udzielanie informacji o działalności ICE Kraków, jego ofercie i wydarzeniach organizowanych w obiekcie;
  • - udzielanie podstawowej informacji na temat możliwości wynajmu pomieszczeń ICE oraz kierowanie do osób odpowiedzialnych za sprzedaż;
  • - wsparcie administracyjne Działu Sprzedaży i Marketingu ICE Kraków.

Czego oczekujemy:

  • - bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • - wykształcenia wyższego;
  • - wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, komunikatywności, łatwości nawiązywania kontaktów, pozytywnego - nastawienia do otoczenia;
  • - miłej prezencji i wysokiej kultury osobistej;
  • - dobrej organizacji pracy oraz dokładności i samodzielności w działaniu;
  • - bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • - umiejętności przygotowywania i redakcji tekstów;
  • - znajomości branży MICE.

Co oferujemy:

  • - pracę w atrakcyjnym obiekcie, będącym miejscem organizacji prestiżowych wydarzeń;
  • - umowę na pełen etat na czas określony;
  • - możliwość rozwoju zawodowego;
  • - regularne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: aziajka@icekrakow.pl w tytule maila wpisując „Rekrutacja”.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Krakowskie Biuro Festiwalowe poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży w zakresie usług cateringowych

  • -współtworzenie polityki Centrum Kongresowego ICE w zakresie gastronomii oraz strategii sprzedażowej;
  • -nadzór i koordynacja usług cateringowych w ICE Kraków;
  • -współpraca z dostawcami cateringu przy ustalaniu menu oraz kontrola food cost;
  • -realizacja kluczowych wskaźników rentowności podległego obszaru (przychody, koszty, warunki współpracy z usługodawcami) oraz optymalizacja przychodów;
  • -współpraca z działami operacyjnymi w zakresie realizacji usług cateringowych;
  • -kontrola jakości i dbałość o utrzymanie najwyższego poziomu usług cateringowych świadczonych w ICE Kraków;
  • -realizacja założeń wizerunkowych miejsca.

Wymagania:

  • -minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu gastronomią w obiektach konferencyjnych, hotelach ***,**** lub *****, firmach cateringowych obsługujących imprezy powyżej 500 uczestników;
  • -bardzo dobra znajomość zagadnień gastronomicznych;
  • -bardzo dobra organizacja pracy;
  • -zaangażowanie i wysoki poziom motywacji do pracy (nastawienie na realizację wypracowanych celów);
  • -wysoka kultura osobista;
  • -orientacji na wysoki standard obsługi klientów;
  • -bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • -praca w prestiżowym obiekcie;
  • -odpowiedzialne i samodzielne stanowisko;
  • -współtworzenie prestiżowych wydarzeń na skalę europejską/światową.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Prezentacja

Prezentacja

Wybierz interesujące Cię informacje i stwórz własną prezentację ICE

Czytaj dalej

Bądź na bieżąco!