Χ
Strona icekrakow.pl używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz w celach statystycznych. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Centrum konferencyjne ICE Kraków - Sale konferencyjne
Search:

O KRAKÓW NETWORK

 Celem inicjatywy KRAKÓW NETWORK jest tworzenie silnej grupy biznesowej z różnych  sektorów branży turystycznej, której działania wpłyną na zwiększenie liczby wydarzeń  biznesowych realizowanych w stolicy Małopolski. Organizatorem cyklu jest Krakowskie  Biuro Festiwalowe – operator ICE Kraków.

 

 W charakter działalności KRAKÓW NETWORK wpisuje się analiza kierunków rozwoju,  skuteczności działań oraz monitoring ekonomicznych oddziaływań przemysłu spotkań na  koniunkturę Krakowa i Małopolski. Inicjatywa to również platforma wymiany doświadczeń,  wiedzy i dobrych praktyk pomiędzy uczestnikami spotkań.

 

 

Podsumowania dotychczasowych spotkań KRAKÓW NETWORKMarzec 2015


 

Czerwiec 2015


 

Wrzesień 2015


 

Grudzień 2015


 

Kwiecień 2016


 

Wrzesień 2016


 

Grudzień 2016


 

Kwiecień 2017


Luty  2018


Czerwiec 2018

 

Zdjęcia z części dotychczasowych spotkań KRAKÓW NETWORK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

Prezentacja

Prezentacja

Wybierz interesujące Cię informacje i stwórz własną prezentację ICE

Czytaj dalej

Bądź na bieżąco!

Zapisz się na newsletter i śledź powstawanie ICE.

Twoja prezentacja