Zostań milionerem w ICE Kraków!

Już 28 sierpnia Centrum Kongresowe ICE Kraków zaprasza na arcyciekawe wydarzenie – rozgrywki Monopoly! Pomiędzy 15.00 a 18.00 chętni mieszkańcy Krakowa będą mogli zawalczyć o fortunę na planszy krakowskiej edycji kultowej gry lub rozegrać pojedynek na swojej planszy we foyer ICE Kraków z pięknym widokiem na  miasto!

Monopoly to legendarna marka, bestseller w świecie gier planszowych, bijący rekordy popularności już od 80 lat. Właśnie z okazji osiemdziesiątych urodzin tej gry, jej wydawcy zdecydowali, że Kraków otrzyma własną edycję kultowej planszówki. Do udziału w tworzeniu jubileuszowej wersji Monopoly zaproszono wszystkich krakowian, którzy w plebiscycie decydowali o tym, co znajdzie się na kluczowych polach gry. Plansze tworzy 30 miejsc i obiektów, między innymi: Kopiec Kościuszki, Sukiennice, dorożki krakowskie, Nowa Huta, Podgórze, Błonia oraz Centrum Kongresowe ICE Kraków.

Operator obiektu – Krakowskie Biuro Festiwalowe postanowiło zaprosić mieszkańców na wspólne rozgrywki, które będą niepowtarzalną okazją do zagrania w Monopoly… w obiekcie znajdującym się na planszy Monopoly! Co więcej – dwie osoby, które wygrają quiz na temat wiedzy o krakowskiej edycji gry, otrzymają specjalne nagrody! 

28 sierpnia na graczy będzie też czekać Pan Monopoly we własnej osobie, z którym każdy będzie mógł sobie zrobić zdjęcie! 

Rejestracja na wydarzenie rozpocznie się w poniedziałek, 22 sierpnia, o godzinie 15.00. Informacje dotyczące regulaminu rozgrywek oraz rejestrację będzie można znaleźć na stronie www.icekrakow.pl

BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI DOSTĘPNE TUTAJ

Liczba miejsc ograniczona. Możliwość wejścia do ICE Kraków po okazaniu wejściówki wygenerowanej podczas procesu rejestracji. Do dyspozycji grających udostępnione zostaną 3 egzemplarze specjalnej edycji gry Monopoly. Pozostałych uczestników prosimy o przyniesienie własnego egzemplarza. 


Zostań milionerem w ICE Kraków!
Centrum Kongresowe ICE Kraków
28 sierpnia 2016 r., godzina: 15.00


Skrócony regulamin:

  • organizatorem wydarzenie jest Krakowskie Biuro Festiwalowe, operator Centrum Kongresowego ICE Kraków;
  • wydarzenie odbywa się w Centrum Kongresowym ICE Kraków 28 sierpnia 2016 r. o godzinie 15.00;
  • drzwi do ICE Kraków zostaną otwarte o godzinie: 14.45, prosimy o punktualne przybycie;
  • dokumentem potwierdzającym możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu jest wejściówka wygenerowane poprzez system Evenea. Osoby nieposiadające wejściówek nie będą wpuszczane na teren obiektu. Wejściówkę można okazać zarówno w formie papierowej, jak i elektornicznej na ekranie smartofona lub tabletu;
  • ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, przy jednym stoliku mogą siedzieć maksymalnie 4 osoby. Każda z osób musi posiadać osobną wejściówkę. W przypadku grup zorganizowanych, chcących usiąść przy jednym stoliku, każda osoba powinna posiada indywidualną wejściówkę. 
  • wydarzenie planowo zakończy się około godzinie 18.00;
  • w trakcie wydarzenie zostanie przeprowadzony quiz na temat wiedzy o krakowskiej edycji Monopoly oraz ICE Kraków - do zdobycia 2 egzemplarze krakowskiej edycji Monopoly. Dwie osoby posiadające największą liczbę punktów, zostaną zwycięzcami quizu;
  • wydarzenie jest bezpłatne;
  • uczestnicy wydarzenia wyrażają zgodę na utrwalenie wizerunku w celach informacyjnych. Materiał fotograficzny lub video może być wykorzystywany w celach promocyjno - edukacyjnych przez Krakowskie Biuro Festiwalowe;
  • w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt: press@icekrakow.pl.

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych