Zespół ICE Kraków prelegentem podczas seminarium Architektura kongresu

Architektura kongresu-mechanizmy pozyskiwania i organizacji międzynarodowych Kongresów to cykl trzech seminariów, przeznaczonych dla przedstawicieli organizacji pozarządowych. Spotkania odbywają się w miastach, posiadających największy potencjał w branży kongresowej: Wrocławiu, Warszawie i Krakowie. Zespół ICE Kraków będzie jednym z prelegentów podczas krakowskiego seminarium, zaplanowanego już jutro (26 listopada) w Muzeum Lotnictwa Polskiego. Seminarium rozpocznie się o godz. 13.00 i potrwa do godz. 16.00. Wstęp wolny!

 

Spotkania edukacyjno - konsultacyjne mają na celu stworzenie platformy komunikacji pomiędzy towarzystwami naukowymi i biznesowymi, a przedstawicielami korporacji planujących organizację kongresów. Mają pokazać mechanizm pozyskiwania i organizacji międzynarodowych spotkań branżowych.

Podczas zajęć profesjonaliści z branży przemysłu spotkań będą mówić m.in. o: kompleksowej organizacji kongresu, obsłudze międzynarodowych wydarzeń branżowych, sposobach aplikacji na organizację kongresów, przygotowaniu programu i budżetu oraz planowaniu marketingu i komunikacji, a także o doborze dostawców i podwykonawców i wreszcie – realizacji i rozliczeniu projektu. Seminarium jest doskonałą okazją do zapoznania się z najnowyszmi osiągnięciami naukowymi, technologicznymi i trendami rozwojowymi.

 

UWAGA: podczas spotkania będzie można wygrać voucher upoważniający do 30 proc. zniżki na wynajem Centrum Kongresowego ICE Kraków.

 

           

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych