XX-lecie Targów Ślubnych w ICE Kraków

Międzyplanetarne Targi Ślubne - w 2017 roku będą obchodziły XX-lecie swojego istnienia. Wyjątkową imprezę jubileuszową zaplanowano na 15 stycznia 2017 w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Oprócz tradycyjnej ekspozycji stoisk na kilku poziomach obiektu organizator zaprasza na Wielką Galę z gwiazdami do największej Sali koncertowej.
 
Czym tak właściwie są wspomniane Targi Ślubne? Jest to złożona impreza skupiająca pod jednym dachem blisko 200 wystawców oferujących różnorodne produkty i usługi ślubno-weselne, począwszy od sukien ślubnych, garniturów, obrączek, limuzyn ślubnych, firm foto-video aż po wystrój sali czy oprawę muzyczną uroczystości ślubno-weselnej. To właśnie na Targach Ślubnych przyszłe Panny Młode mają szansę na znalezienie wyśnionej kreacji, a przyszli małżonkowie być może uzyskają odpowiedź na nurtujące ich pytanie: „krawat czy mucha?”.

Każdym targom towarzyszą występy na dużej scenie. Pokazy mody ślubnej, prezentacje zespołów muzycznych i konkursy z cennymi nagrodami dla narzeczonych, to tylko część niezwykłych atrakcji dopełniających imprezę. Warto pojawić się na targach także ze względu na rabaty 
i promocje, oferowane przez większość wystawców przygotowywane specjalnie dla uczestników wydarzenia.

Z okazji jubileuszu, organizatorzy przygotowali Wielką Galę oraz mnóstwo wyjątkowych atrakcji. Jednym z głównych punktów programu będzie występ „znanego i lubianego kabaretu Hrabi ze specjalnym programem dla narzeczonych. Posłuchamy także kilku zespołów weselnych na żywo. To tylko część planowanych występów, więcej szczegółów poznamy w kolejnych miesiącach na stronie organizatora.

Pamiętajcie, że taka impreza odbywa się tylko raz w roku –  nie zmarnujcie szansy na olbrzymią dawkę inspiracji i świętujcie z nami XX-lecie Targów Ślubnych!


Małopolskie Międzyplanetarne Targi Ślubne
15.01.2017 ICE KRAKÓW
w godz. 10.00 – 18.00
Cena biletu: 20 zł/osoba.
targislubne.pl


 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych