XIV Małopolskie Międzyplanetarne Targi Ślubne – najbardziej prestiżowe wydarzenie dla narzeczonych – już 14 stycznia 2018 w ICE Kraków!

XIV Małopolskie Targi Ślubne to wydarzenie, na którym spotkają się przedstawiciele całej branży, związanej z organizacją dnia ślubu oraz wesela – blisko 150 firm oferujących produkty oraz usługi niezbędne do zaaranżowania najważniejszego dnia w życiu.

Przygotowując wydarzenie, organizatorzy dobrali taki zestaw propozycji, który zapewni ogromną dawkę inspiracji. W komfortowych warunkach, na scenie sali koncertowej, będzie można zobaczyć ekskluzywne pokazy mody ślubnej i atrakcyjny program sceniczny, przygotowany przez wystawców. W osobnej, akustycznej sali teatralnej, przez cały dzień, będzie można słuchać wybranych zespołów muzycznych. Wystawcy zaprezentują na swoich stoiskach specjalne oferty oraz rabaty targowe, przygotowane z myślą o imprezie. Nie zabraknie również wspaniałych nagród dla narzeczonych, tj. bonów na suknię ślubną, garnitur dla Pana Młodego czy sesje fotograficzne, które będzie można zdobyć w konkursach.

W ramach tej edycji, organizatorzy przygotowali  także coś specjalnego – najwyższy poziom ICE Kraków przekształci się w  Alternatywne Piętro Inspiracji. Zgromadzi tam się wszystko, co wyjątkowe, artystyczne i oryginalne. To będzie prawdziwa gratka dla najbardziej wymagających. Dodatkowo, wspólnie z artystami, uczestnicy będą mogli wziąć udział w tworzeniu własnych dodatków florystycznych czy ręcznie robionych zaproszeń.

Pamiętajcie, że taka impreza odbywa się tylko raz w roku – nie zmarnujcie szansy na olbrzymią dawkę inspiracji. Czekamy na Was 14 stycznia 2018 w ICE Kraków :)

Szczegóły dotyczące imprezy będą publikowane na bieżąco na stronie internetowej organizatora.


XIV Małopolskie Międzyplanetarne Targi Ślubne
14.01.2018 ICE KRAKÓW
w godz. 10.00 – 17.00
Cena biletu: 20 zł/osoba.
targislubne.pl/krakow
facebook.com/miedzyplanetarnetargislubne


 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych