X Konferencja Chirurgiczna Medycyny Praktycznej

W dniach 7-8 kwietnia 2017 roku do Krakowa zjadą chirurdzy z całej Polski. Jubileuszowa X Konferencja Chirurgiczna Medycyny Praktycznej po raz pierwszy w przestronnych wnętrzach Sali Teatralnej Centrum Kongresowego ICE Kraków.

Tematyka konferencji obejmuje ważne z punktu widzenia praktyki chirurgicznej zagadnienia, które omówią uznani eksperci. Jak w ubiegłych latach, wykładowcami będą wybitni w swoich dziedzinach specjaliści, którzy zaprezentują najbardziej aktualną wiedzę. Czas przeznaczony na pytania od słuchaczy i odpowiedzi prelegentów po każdej sesji to świetna okazja, aby zyskać pogląd na problemy, jakie napotykają w praktyce inni lekarze.

W tym samym czasie w tej samej przestrzeni odbędzie się inna konferencja Medycyny Praktycznej: Intensywna terapia - wyzwania i możliwości w leczeniu chorych w stanach krytycznych. Wspólna sesja plenarna chirurgiczno-anestezjologiczna „Leczenie ciężkich zakażeń - razem czy osobno?” będzie specjalnym punktem tegorocznego spotkania.

Wysoka frekwencja podczas minionych edycji wydarzenia to najlepsza rekomendacja i zaproszenie do wzięcia udziału w kwietniowej X Konferencji Chirurgicznej Medycyny Praktycznej.

Zapisy na stronie www.szkolenia.mp.pl

 

X Konferencja Chirurgiczna Medycyny Praktycznej

www.szkolenia.mp.pl

7-8 kwietnia 2017r.

Centrum Kongresowe ICE KrakówKontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych