Włoska Gala Operowa

Koncert o miłości i z humorem, koncert z „niespodzianką”, bo oprócz prawdziwych hitów operowych – arii, duetów i chórów – do wspólnej zabawy zostanie zaproszona także publiczność. Tak zapowiada się Włoska Gala Operowa, która odbędzie się w ICE Kraków 12 października.

Podczas koncertu zabrzmią nie tylko fragmenty tak znanych oper jak: Traviata, Rigoletto, Nabucco, Aida, Tosca, Napój miłosny, Cyrulik Sewilski…, ale także pieśni neapolitańskie: O sole mio, Wróć do Sorrento, Santa Lucia i wiele innych.

Obok polskich solistów wystąpią gwiazdy włoskich scen operowych m.in. Silvia Rampazzo, Mauro Buda i Roberto Jachini-Virgili. Solistom towarzyszyć będzie Chór Opery Polskiej i Roncole Verdi Orchestra pod dyrekcją Stephena Ellery'ego.

Włoska Gala Operowa to koncert, który wprowadza nastrój gorącej, włoskiej nocy rozbrzmiewającej śpiewem. Zatem będzie o miłości i dramatach, ale i z humorem.

Włoskie głosy – włoska muzyka – znakomita zabawa

Bilety w cenie 55-150 zł są dostępne w sprzedaży w wybranych punktach InfoKraków, w Filmotechnice, salonach EMPIK oraz na stronach internetowych: www.eventim.pl, www.biletin.pl

Organizatorem Gali jest Agencja Artystyczna PRO MUSICA

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych