Wieczór z gwiazdą GIULIO BOSCHETTI

Giulio Boschetti - serca polskiej publiczności zdobył wcielając się w rolę Nabucco z opery G. Verdiego, którą podziwiali widzowie od Suwałk, Torunia, Warszawy po Opole, Zabrze i Kraków. Jeden z portali kulturalnych pisał o nim: „absolutnie podbił serca widowni zgromadzonej
w Krakowskiej Filharmonii. Boski Giulio! Śpiewak przystojny, charyzmatyczny, o niebywałym barytonowym głosie oraz niebanalnych umiejętnościach aktorskich ...".

Od wielu lat współpracuje stale również z Tiroler Festspiele Erl, Teatro Lirico Sperimentale w Spoleto, Teatro Cervantes w Maladze. Z wielkim powodzeniem koncertuje również
w Szwajcarii, Austrii i w Niemczech, gdzie przyciąga publiczność najsłynniejszych sal, jak Beethovenhalle (Bonn), Alter Oper (Frankfurt), a także słynnych filharmonii – Monachijska, Berlińska, Gewandhaus.

Tym razem wystąpi jako gwiazda wieczoru w towarzystwie dwóch pięknych sopranistek: Moniki Michaliszyn i Moniki Piechaczek. W programie hity z oper G. Verdiego, G. Rossiniego, G. Pucciniego, a także namiętne pieśni neapolitańskie. Solistom towarzyszyć będzie Roncole Verdi Orchestra pod dyrekcją wybitnego dyrygenta, krakowianina Jerzego Salwarowskiego.


W tym roku obchodzi on swój Jubileusz, dlatego też koncert będzie miał charakter wyjątkowy. Przewidujemy wieczór pełen urodzinowych niespodzianek... nie tylko muzycznych!


Wieczór z gwiazdą
GIULIO BOSCHETTI
 
18.09.2016 godz. 19:00
ICE KRAKÓW Congress Centre
Bilety: InfoKraków (ul. św. Jana 2), Filmotechnika (Pasaż Bielaka), www.eventim.pl, www.biletin.pl 


 

 

 

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych