Wakacyjne Dzień Dobry ICE Kraków już 7 lipca 2018 roku!

Wakacyjna odsłona Dzień Dobry ICE Kraków już 7 lipca od godz. 10.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Tym razem strażacy, policjanci i ratownicy nauczą najmłodszych mieszkańców Krakowa jak zachować bezpieczeństwo podczas wypoczynku nad wodą czyw lesie. To także okazja do zabawy podczas kreatywnych warsztatów plastycznych czy tanecznych. Tego dnia nastawiamy się na sporą dawkę dziecięcych uśmiechów. A na finał… w samo południe bajka niespodzianka!

Dzień Dobry ICE Kraków to cztery godziny wyśmienitej zabawy. Od godz. 10.00 do 14.00 animatorzy poprowadzą zajęcia m.in. z tańca współczesnego czy baletu, będą malować dziecięce buźki i rysować prawdziwe, małe dzieła. To wydarzenie, które daje całym rodzinom doskonały pretekst do wspólnego wyjścia i spędzania razem czasu. Centrum Kongresowe ICE Kraków zamienia się w wielki plac zabaw, otwierając się na dzieci nie tylko z Krakowa, ale też z okolicznych miejscowości. Na najmłodszych uczestników wydarzenia czekają pokazy prowadzone przez przedstawicieli służb ratowniczych: policjantów, ratowników medycznych i strażaków. Wśród wielu innych atrakcji wymieńmy warsztaty historyczne Historyland, malowanie twarzy, naukę tańca prowadzoną przez Egurrola Dance Studio, warsztaty designu czy warsztaty kulinarne. Będzie to także wspaniała okazja do zwiedzenia Centrum Kongresowego ICE Kraków, a nasi goście zobaczą m.in.: wybrane sale, garderoby, reżyserki, kabiny do tłumaczeń symultanicznych i przeszklone foyer z widokiem na Wawel. Największą atrakcją, jak zawsze, będzie pokaz filmu niespodzianki, który rozpocznie się o godzinie 12.00 . Wracając pamięcią do prezentowanych już produkcji filmowych („Mikołajek
i przyjaciele”, „Epoka Lodowcowa”, „Zwierzogród”), można spodziewać prawdziwego hitu!

Zdajemy sobie sprawę, że wyjście z całą rodziną w weekend do kina, na wystawę lub warsztaty może być dla wielu osób sporym wydatkiem, dlatego też wszystkie atrakcje w ramach naszego pikniku są zawsze bezpłatne. Takie podejście spotkało się z wieloma pozytywnymi opiniami, a my przecież, jako miejska instytucja kultury, staramy się stwarzać krakowianom możliwość spotkania się, rozwoju oraz uczestniczenia w życiu społecznym naszego miasta - mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, które jest operatorem ICE Kraków.

Wakacyjne spotkanie Dzień Dobry ICE Kraków już 7 lipca w godz. 10.00-14.00. Na spotkanie w Centrum Kongresowym ICE Kraków zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa i okolicznych miejscowości. Wstęp bezpłatny.


Wejściówki obowiązujące na pokaz filmowy dostępne będą od 27 czerwca 2018 roku ode godz. 10.00.

BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI MOŻNA POBRAĆ TUTAJ: https://ddik07072018.evenea.pl/


Na wydarzenie zaprasza Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych