VOLVO WADOWSCY wspiera KBF i ICE Kraków w 2016 roku!

Firma WADOWSCY - autoryzowany dealer VOLVO dołącza do grona partnerów Krakowskiego Biura Festiwalowego - jednej z najbardziej aktywnych instytucji życia publicznego w Polsce. W tym roku VOLVO Wadowscy, KBF i Centrum Kongresowe ICE Kraków razem wspierają kulturę i biznes!

Od ponad 18 lat KBF jest odpowiedzialne za animowanie krakowskiego świata kultury, organizując festiwale, spektakularne widowiska dla stutysięcznej publiczności, głośne w Polsce i Europie wydarzenia z dziedziny muzyki, teatru, filmu, sztuk pięknych czy literatury. Buduje wizerunek Krakowa jako stolicy kultury oraz miejsca przyjaznego uczestnikom konferencji i kongresów, będąc operatorem Centrum Kongresowego ICE Kraków. Podobna jest także filozofia VOLVO. Marka od wielu lat wspiera projekty i firmy, których działania cechuje odpowiedzialność społeczna oraz zrównoważony rozwój.

„Cieszymy się, że nawiązujemy strategiczną współpracę z Krakowskim Biurem Festiwalowym. W tamtym roku wspieraliśmy Centrum Kongresowe ICE Kraków, którego operatorem jest KBF. W tym roku zacieśniamy naszą przyjaźń. To znak, że połączenie biznesu i kultury pozwala na rozwój zarówno prywatnych przedsiębiorstw jak i instytucji publicznych. Cieszę się, że możemy wspierać zespół Biura!” - mówi Ryszard Koprowski, dyrektor sprzedaży i marketingu VOLVO WADOWSCY.

Jedyny w Małopolsce autoryzowany dealer marki VOLVO udostępnił do użytkowania w roku 2016 pracownikom Krakowskiego Biura Festiwalowego pięć samochodów VOLVO V40 i jeden samochód VOLVO V60, rozpoczynając tym samym współpracę partnerską. Samochody, pozostające własnością dealera, będą stanowiły narzędzie pracy, jak również znajdą zastosowanie podczas transferowania gości wydarzeń organizowanych przez Krakowskie Biuro Festiwalowe pomiędzy lokalizacjami festiwalowymi. Współpraca będzie dotyczyć także wspólnych działań marketingowych oraz sponsorskich. Rok 2016 dla VOLVO WADOWSCY to także drugi sezon, w którym firma wspiera działania biznesowej i kulturalnej wizytówki Krakowa - Centrum Kongresowego ICE Kraków.


Fotografie: Fot. Jacek Kabziński/KBF

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych