Upadający przemysł spotkań w Krakowie? Tak czy nie?

Zapraszamy na warsztaty szkoleniowo-konsultacyjne pod tytułem Upadający przemysł spotkań w Krakowie? Tak czy nie?, które odbędą się w dniach 23-24 listopada 2012 r., w godzinach: I dzień 9.30-15.00; II dzień 9.00-13.00 w siedzibie Urzędu Miasta Krakowa, pl. Wszystkich Świętych 3-4, Sala Portretowa i Dietla.

W programie przewidziano m.in. prezentacje prof. Miriam Scaglione i prof. Marie-Françoise Perruchoud-Massy – przedstawicielek Uniwersytetu Nauk Stosowanych Zachodniej Szwajcarii (HES-SO Valais) dotyczące np. wpływu hotelarstwa na rozwój gospodarczy kantonu Genewa na bazie najnowszych wyników badań przeprowadzonych przez Instytutu Turystyki w Szwajcarii, a także nowych trendów w turystyce i w hotelarstwie.

Do udziału w warsztatach zapraszamy przede wszystkim dyrektorów i managerów hoteli, sal konferencyjnych oraz firmy PCO i DMC.

Prosimy o e-mailowe potwierdzenie przybycia w terminie do 13 listopada 2012 r. (wtorek) na adres: convention@um.krakow.pl.

Organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne i konsekutywne.

Dla uczestników przygotowano certyfikaty potwierdzające udział w warsztatach.

 

Zobacz program warsztatów.


 

 

 

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych