TONY BUZAN będzie UCZYŁ, JAK SIĘ UCZYĆ

19 maja w ICE Kraków swój wykład dla niemal 2 000 uczniów w wieku 12-16 lat i ich nauczycieli poprowadzi Tony Buzan. Twórca metody Mind Mapping (Mapowanie Myśli) promuje swój nowy Projekt BUTTERFLY- międzynarodowy ruch społeczny Ucz się, jak się uczyć i na zaproszenie Fundacji Ambasada Przedsiębiorczości Kobiet oraz 100% MAD Polska przyjeżdża do Krakowa, żeby uczyć nowych technik myślenia.

Świat, w którym żyjemy zalewają informacje, które trudno zapamiętać, dlatego aby pomóc rozwiązać te problemy organizowane są wydarzenia mające na celu uświadomienie jak ważny jest sposób uczenia się, by był on efektywny i dostarczał przyjemności. Mapy Myśli to narzędzie, za pomocą którego uczy się innych, jak się uczyć.

Tony Buzan to światowej sławy intelektualista, autorytet technik uczenia się, twórca metody Mind Mapping, redaktor International Journal of MENSA, autor 140 książek wydanych w 30 językach, założyciel Brain Trust Charity, Use Your Head/Brain Clubs, prezes Mind Sports Council, twórca Memoriady (mistrzostwa świata w zapamiętywaniu) i współtwórca Olimpiady Gier Umysłowych, pomysłodawca i lider Projektu BUTTERFLY oraz współtwórca Projektu 100% MAD, który w Polsce jest realizowany jako 100% MAD Polska.

ORGANIZATOR:
Fundacji Ambasada Przedsiębiorczości Kobiet

 

Więcej o projekcie – kliknij TUTAJ

19 maja godz. 11-15
Centrum Kongresowe ICE Kraków
ul. Marii Konopnickiej 17
Kraków

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych