The VIII ASPIRE Annual Conference - 15 maja w ICE Kraków!

The VIII ASPIRE Annual Conference - najważniejsza, coroczna konferencja biznesowca w Krakowie.

Każdego roku konferencja ma temat, który ma na celu uchwycenie obecnego stanu emocji związanych z branżą i wyobraźnią tego, dokąd zmierzamy.

W tym roku idziemy jeszcze dalej.

BRAVE NEW WORLD zbada potencjalny i prawdopodobny wpływ rewolucji cyfrowej na całe nasze życie, wpływ na politykę i ekonomię,modele oraz procesy biznesowe.

Celem badania jest zozumienie w jaki sposób my my tutaj w Krakowie, możemy wykorzytsać nasze możliwości oraz jakie wartości możemy przekazać na całym świecie.


Organizatorem tegorocznej, edycji wydarzenia jest Stowarzyszenie ASPIRE, którego członkowie i organizacje partnerskie to ponad 150 najważniejszych firm obecnych w Krakowie – w większości globalne marki. W tym roku, organizatorzy konferencji postanowili nie tylko bardzo wnikliwie przyjrzeć się perspektywom samej branży, najciekawszym trendom i zjawiskom w obszarze technologii, ewolucji rynku zatrudnienia, jakości i różnorodności dostępnych w Krakowie miejsc pracy i ale też nawiązać do najważniejszych czynników kształtujących OSOBOWOŚĆ MIASTA, siłę jego MIĘDZYNARODOWEJ MARKI oraz PRZESTRZENI KREATYWNEJ, która wyzwala, inteligentnie łącząc i integrując różnorodne środowiska interesariuszy. Pytania postawione przez organizatorów konferencji obejmują m.in. takie zagadnienia jak: „Co to znaczy ‘kreatywne miasto’?”, „Jak budować silną, unikatową markę Krakowa na arenie międzynarodowej?”, „Jakie czynniki i priorytety mają kluczowe znaczenie w tym procesie?”

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych