THE ORCHESTRA - Electric Light Orchestra

THE ORCHESTRA starring Electric Light Orchestra former members - Prekursorzy syntezy rocka i muzyki klasycznej na trasie z okazji 40-lecia istnienia! Koncert w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się 13 listopada.

Electric Light Orchestra określana jest mianem jednej z najbardziej twórczych i oryginalnych grup lat 70-tych i 80-tych. Od czterech dekad ich utwory wciąż porywają doskonałym połączeniem symfonicznych dźwięków i rockowej mocy. Muzyka ELO jest ponadczasowa i międzypokoleniowa - ma ogromne rzesze fanów na całym świecie! Podczas trasy koncertowej w Polsce będzie można usłyszeć największe przeboje grupy, m.in. Don’t Bring Me Down, Wanadu, Do Ya, Evil Woman, Mr. Blue Sky oraz wiele innych z dorobku ELO.  

Na przestrzeni 40 lat skład ELO zmieniał się wielokrotnie. Byli członkowie zespołu tworzyli nowe zespoły, mające w nazwie człon Electric Light Orchestra lub ELO. Od ponad 15 lat występują pod skrócona nazwą The Orchestra. W jej skład wchodzą członkowie pierwszego składu ELO z lat 70-tych: Mik Kaminski i Louis Clark oraz Eric Troyer, Parthenon Huxley i Gordon Townsend stworzyli ELO Part II. W tam składzie jako The Orchestra starring Electric Light Orchestra Former Members, formacja zawita do Polski, prezentując najsłynniejsze nagrania ELO! Skład zespołu uzupełnia basista Glen Burtnik, który zastąpił zmarłego na początku 2009 roku Kelly’ego Groucutta. Będzie to wyjątkowa trasa, która zbiega się z okrągła 40-rocznicą istnienia Electric Light Orchestra! 

Centrum Kongresowe ICE Kraków
ul. Marii Konopnickiej 17
Kraków
13 listopad 2015
godzina 20.00

 

Bilety dostępne w Bileterach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci Ebilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl oraz na www.goodmusic.pl

Dołącz do wydarzenia na portalu Facebook!
Organizator: Good Music Productions

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych