The International and European Associations Congress - prestiżowe wydarzenie branżowe!

The International and European Associations Congress (Międzynarodowy i Europejski Kongres Stowarzyszeń) to wydarzenie wyjątkowe na skalę światową. Co roku gromadzi ponad 250 profesjonalistów, działających w różnego typu stowarzyszeniach. Jego najbliższa, dwunasta już edycja, odbędzie się w dniach 27-29 kwietnia 2014 w Centrum Kongresowym CNIT w Paryżu.

Associations Congress to jedyna w swoim rodzaju impreza, która daje osobom działającym w międzynarodowych stowarzyszeniach możliwość sprawdzenia najnowszych trendów w branży, wymiany doświadczeń oraz networkngu z kolegami z całego świata. Dzięki towarzyszącej wydarzeniu wystawie, przedstawiciele stowarzyszeń mogą odkryć nowe, zupełnie wyjątkowe destynacje dla swoich przyszłych konferencji i kongresów. W tym roku po raz pierwszy w prestiżowym, bardzo ograniczonym gronie wystawców znalazło się  Kraków Convention Bureau oraz Centrum Kongresowe ICE Krakow.

Część edukacyjna wydarzenia, w której udział biorą nie tylko delegaci, ale także wystawcy, prezentuje bardzo ciekawą zawartość merytoryczną. Podczas organizowanych sesji i paneli dyskusyjnych, poruszone zostaną następujące tematy: „Bringing congresses & events into the 21st century.”, czyli „Jak przenieść kongresy i inne wydarzenia w XXI wiek?”. Poruszane przez delegatów dobre praktyki, ale i pojawiające się problemy, pozwolą nam lepiej zrozumieć specyfikę działania klientów stowarzyszeniowych oraz z pewnością ułatwią przyszłą współpracę.

Więcej inforamcji o wydarzeniu znajdziesz tutaj

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych