TAKTYKA - PRAKTYKA aplikuj do programu praktyk studenckich

Otwartość, kreatywność, zaangażowanie - jeśli posiadasz te cechy, prawdopodobnie jesteś idealną kandydatką lub kandydatem do programu "TAKTYKA? PRAKTYKA!" w dziale Nowych Mediów i PR Centrum Kongresowego ICE Kraków, działającego w strukturach Krakowskiego Biura Festiwalowego. Podczas kilku miesięcy nauczysz się w jaki sposób funkcjonuje biznesowa i kulturalna wizytówka Krakowa oraz poznasz zespół odpowiedzialny za realizację najbardziej prestiżowych wydarzeń w stolicy Małopolski. Możemy Ci obiecać, że na pewno nie będziesz się nudzić!


Zadania dla przyszłej uczestniczki / uczestnika programu:

 • pomoc w bieżących zadaniach działu Nowych Mediów i PR Krakowskiego Biura Festiwalowego (działania komunikacyjne związane z ICE Kraków),
 • monitorowanie branży spotkań oraz mediów,
 • przygotowywanie i publikacja informacji prasowych oraz innych tekstów,
 • komunikacja z wybranymi partnerami,
 • przygotowanie niestandardowych działań promocyjnych Centrum Kongresowego ICE Kraków od strony koncepcyjnej i wykonawczej.

Wymagania:

 • studentka / student I lub II roku studiów II stopnia (magisterskie),
 • kierunek studiów związany z szeroko pojętym marketingiem, komunikacją, Public Relations,
 • dyspozycyjność około 20 godzin w tygodniu (lub więcej),
 • możliwość podjęcia praktyk na minimum 3 miesiące,
 • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
 • chęć do nauki, samodzielność, wyjątkowa kreatywność,
 • znajomość mediów społecznościowych,
  *dodatkowym atutem będzie znajomość programów graficznych w stopniu podstawowym lub wyższym.

Osoby zainteresowane programem TAKTYKA? PRAKTYKA! proszone są o wykonanie dwóch zadań:

 • Przygotowanie kreatywnej aplikacji do programu w formie video (max. 15 sekund) lub grafiki / zdjęcia (format JPG) oraz opublikowanie na portalu Instagram wraz z hashtagiem #taktykapraktyka2015 lub umieszczenie w poście na osi czasu ICE Kraków na portalu Facebook;
 • Przesłanie CV na adres press@icekrakow.pl  wraz z linkiem do wpisu na portalu Facebook lub nickiem z portalu Instagram;
 • Termin nadsyłania zgłoszeń: 12 października 2015;
 • Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, które zaprosimy na indywidualną rozmowę.

Poznaj relację dotychczasowych uczestników programu TAKTYKA? PRAKTYKA w ICE Kraków!

Chciałbym gorąco was zachęcić do wzięcia udziału w praktykach w Centrum Kongresowym ICE Kraków. To wyjątkowa okazja, żeby zaznajomić się z pracą w Centrum od kuchni oraz poznać fajnych i inspirujących ludzi, którzy tam pracują, a także wziąć udział w wielu projektach z pogranicza kultury i biznesu. Swoje doświadczenie tam zdobyte miałem już okazję wykorzystać we właśnej karierze zawodowej. Zachęcam Was gorąco!
Kuba, uczestnik programu TAKTYKA? PRAKTYKA!


Przez cztery miesiące byłem praktykantem w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Pewnie zastanawiacie się jak to wszystko wygląda od środka. Zacznijmy jednak od tego, jak ja to sobie wyobrażałem. Myślałem, że nikt nie będzie miał dla mnie zbyt wiele czasu, że dostanę jakieś polecenie - w dodatku nudne i takie, którego nikt nie chciał się podjąć oraz przy którym niczego się nie nauczę. Jednak ICE Kraków pozytywnie mnie zaskoczył. Oprócz bardzo sympatycznej atmosfery budowanej przez Zespół, czekały na mnie wyzwania na równi ważne jak te, z którymi radzili sobie pracownicy Krakowskiego Biura Festiwalowego – operatora ICE Kraków. Byłem integralną częścią zespołu, miałem nawet okazję współtworzyć jeden z wielu eventów, odbywających się w Centrum Kongresowym.
​Oczywiście zdarzało się robić rzeczy niekoniecznie ciekawe, ale prawda jest taka, że w przyszłej pracy też trzeba mierzyć się z takimi zadaniami. Wszystko zależy od Waszego nastawienia. Jeżeli szukacie ciekawej praktyki, dzięki której zdobędziecie nowe doświadczenia, wiedzę oraz znajomości, to ICE Kraków jest do tego świetnym miejscem!

Filip, uczestnik programu TAKTYKA? PRAKTYKA!

​​


W przypadku pytań prosimy o kontakt: press@icekrakow.pl oraz podanie w wiadomości numeru telefonu.

Do zobaczenia w ICE Kraków!  

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych