Punkt InfoKraków w Centrum Kongresowym ICE Kraków

Kolejny Punkt Sieci Informacji Miejskiej InfoKraków rozpoczął swoją działalność w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Turyści znajdą tutaj informację o atrakcjach turystycznych Krakowa, godzinach otwarcia muzeów, cenach biletów oraz dostępnych noclegach i środkach komunikacji. Punkt będzie służył także mieszkańcom, którzy od pracowników uzyskają szczegóły dotyczące aktualnie organizowanych w naszym mieście wydarzeń kulturalnych.

Wykwalifikowani pracownicy punktu, biegle posługujący się językami obcymi pomogą turystom oraz mieszkańcom Krakowa zaplanować dzień w mieście i opowiedzą o turystycznych atrakcjach w regionie. W punkcie będzie można kupić bilety na aktualnie organizowane w mieście wydarzenia kulturalne. Pracownicy podpowiedzą gdzie warto szukać interesujących koncertów, wystaw i oryginalnych atrakcji dla dzieci. W nowym punkcie będzie można otrzymać bezpłatne wydawnictwa promujące Kraków,  w tym „Karnet” – miesięcznik prezentujący ofertę kulturalną stolicy Małopolski. Pracownicy punktu podpowiedzą gdzie szukać miejsc noclegowych w atrakcyjnych cenach i jak sprawnie dotrzeć do centrum.

Punkt zlokalizowany jest tuż przy wejściu głównym do Centrum Kongresowego ICE Kraków (ul. Marii Konopnickiej 17). Działa od 1 kwietnia i zapewnia kompleksową obsługę turystów i mieszkańców. Punkt czynny jest w godzinach 10.00 – 18.00 w dniach otwarcia ICE Kraków dla odwiedzających.

Sieć Informacji Miejskiej InfoKraków działa w ramach struktury organizacyjnej Krakowskiego Biura Festiwalowego.


Punkt InfoKraków w Centrum Kongresowym ICE Kraków jest jednym z ośmiu tego typu obiektów działających w Krakowie. Pozostałe można znaleźć w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Balicach, Sukiennicach, Pawilonie Wyspiańskiego (pl. Wszystkich Świętych 2) w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11), przy ul. św. Jana 2, ul. Szpitalnej 25 oraz przy ul. Józefa 7. 


 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych