PRotony 2015 – wyróżnienie dla ICE Kraków

PRotony to nagrody przyznawane od 2007 roku profesjonalistom w dziedzinie komunikacji, którzy sprawnie poruszają się w temacie Public Relations i szeroko pojętego marketingu. W tegorocznej edycji konkursu Michał Zalewski, specjalista do spraw nowych mediów i PR ICE Kraków, zajął drugie miejsce w kategorii Debiut w PR (pracownik poniżej 30 roku życia, mający staż pracy w firmie lub instytucji krótszy niż dwa lata).

Kapituła konkursu wyróżnia specjalistów przyczyniających się do sukcesu firm, w których pracują. Zgłoszonych do konkursu kandydatów oceniali członkowie Akademii Ekspertów PR, którą tworzą uznani specjaliści działający od wielu lat w branży PR. Laureaci tegorocznej edycji zostali ogłoszeni podczas Uroczystej Gali wręczenia nagród, która odbyła się 11 czerwca 2015 roku w Warszawie. Wiecej o konkursie można przeczytać TUTAJ.

Dział Mediów Elektronicznych i PR to zespół ludzi na co dzień zajmujących się przekazem informacji, kontaktem z mediami oraz nowatorskim wykorzystaniem nowych mediów. Pracownicy działu dbają o to, by KBF i organizowane przez Biuro wydarzenia były nagłośnione w prasie, telewizji oraz stacjach radiowych. Facebook, Instagram czy Twitter to ich codzienność - tysiące zdjęć i publikacji miesięcznie dotyczących festiwali, koncertów, wydarzeń biznesowych, naukowych i kulturalnych. MEPR odpowiada również za politykę informacyjną ICE Kraków.

Instytucja publiczna nowej generacji

Centrum Kongresowe aktywnie działa w mediach społecznościowych już od kilku lat, mimo że inaugracja działalności miała miejsce 16 października 2014 roku. Na portalu Facebook jeszcze przed otwarciem obiektu można było obserwować postępy budowy oraz działania zespołu, mające na celu promowanie Centrum. Obecnie za pośrednictwem tego medium można śledzić bieżące funkcjonowanie instytucji oraz wydarzenia odbywające się w ICE Kraków, a także poznać szerszy kontekst działalności lokalnej branży spotkań.

Aktywność zespołu odpowiedzialnego za wizerunek obiektu została również doceniona w konkursie Kryształy PR-u, organizowanego w ramach konferencji PR w Samorządzie i Administracji Publicznej (wyróżnienie w kategorii najlepsza kampania w mediach społecznościowych) oraz podczas Social Media Convent 2015 – akcja promująca Centrum Kongresowe została zaprezentowana w konkursie Case Study Festival. Profil na Instagramie (konto ICE Kraków) śledzi obecnie ponad 1000 osób. Jest to jedno z najbardziej aktywnych kont centrów konferencyjno – kulturalnych w Polsce. Z materiałami video na platformie YouTube można zapoznać się na kanale operatora ICE Kraków, którym jest Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Dzięki innowacyjnemu podejściu i kreatywności ICE Kraków zostało dostrzeżone przez takie portale jak NapoleonCat oraz wirtualnemedia.pl które zaprosiły Centrum Kongresowe do wzięcia udziału w największym polskim badaniu Instagrama. Pod uwagę wzięto imprezę zorganizowaną specjalnie dla miłośników tego portalu - #icekrakowinstameet (więcej o akcji TUTAJ)

 

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych