Promocja ICE na targach

International Conferencing and Entertainment (ICE) – powstające w Krakowie nowoczesne centrum kongresowe – jest już prezentowane na branżowych targach i spotkaniach w kraju i zagranicą. Tylko w ostatnim miesiącu przedstawiciele ICE opowiadali o obiekcie na warszawskich targach turystyki biznesowej Meetings Poland Expo, a kilka dni temu wrócili z targów turystycznych EIBTM w Barcelonie. Dotychczasowe działania promujące ICE zaowocowały już trzema rezerwacjami wynajmu w latach 2014 – 2015.

ICE położone w doskonałej lokalizacji (przy Rondzie Grunwaldzkim) zostanie uruchomione w 2014 r. Znajdą się w nim sale konferencyjne, audytoryjne, scena teatralna, 2 pokoje wielofunkcyjne i 10 sal bankietowych, garderoby, centrum prasowe i restauracje. To właśnie w ICE organizowane będą międzynarodowe konferencje, festiwale, koncerty, pokazy filmowe oraz inne wydarzenia kulturalne na wielką skalę.

W przyszłym roku, ICE będzie prezentowane w ramach wizyt studyjnych w polskich i zagranicznych centrach o podobnych funkcjach i klasie oraz podczas międzynarodowych targów biznesowych m.in. we Frankfurcie, Barcelonie i Berlinie. Dodatkowo, reklamy ICE pojawią się w największych polskich katalogach branżowych, powstaną także spoty i filmy promujące obiekt.

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych