Promocja ICE Kraków podczas Meeting & Incentive Autumn Forums 2016 w Pradze

Już we wrześniu podczas Meeting & Incentive Autumn Forums 2016 w Pradze - Centrum Kongresowe ICE Kraków będzie promować Kraków i Małopolskę jako najlepsze miejsce do organizacji kongresów, konferencji i spotkań biznesowych.

Meeting & Incentive Forums odbywające się w dniach 26-30 września 2016 w Pradze przyciągnie ponad 350 najlepszych światowych specjalistów do spraw konferencji. Jest to platforma spotkań i wydarzeń dla przedstawicieli światowych miejsc goszczących kongresy oraz dostawców usług dla branży Meetings Industry. Podczas wydarzenia w Czechach nie zabraknie Centrum Kongresowego ICE Kraków.  Forum będzie okazją dla przedstawicieli ICE Kraków do promocji obiektu, poznania nowych trendów w turystyce biznesowej oraz branży spotkań.

Praga to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się europejska stolica pełna wielofunkcyjnych obiektów oraz hoteli. W 2016 roku dołączyła do miast organizatorów M&I Forum, którymi byli do tej pory m.in.: Dubaj, Madryt, Scottsdale czy Izmir. Spotkanie w Czechach to idealny sposób, by poznać ofertę sąsiadów, nowych klientów biznesowych oraz nawiązać z nimi współpracę, ale także, co najważniejsze, promować Centrum Kongresowe ICE Kraków, magiczne miasto Kraków oraz Małopolskę. Z pewnością Praga oraz przedstawiciele niemal całego świata przekonają się, że ICE Kraków to wyjątkowe miejsce do organizacji spotkań biznesowych.

To nie pierwszy wyjazd promocyjny ICE Kraków na wydarzenia branży Meetings Industry. Centrum Kongresowe bierze udział w wydarzeniu już po raz kolejny. W 2014 roku promowano Kraków podczas edycji Meeting & Incentive Europe Spring Forum w Stambule. 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych