Pracownik ICE Kraków nominowany w prestiżowym konkursie branży PR-owej

Michał Zalewski, specjalista do spraw nowych mediów i PR ICE Kraków Congress Centre został nominowany w prestiżowym konkursie PRotony 2015, skupiającym profesjonalistów w dziedzinie komunikacji odznaczających się innowacyjnością i talentem. Trzymamy kciuki!

PRotony to nagrody przyznawane co roku, od 2007, profesjonalistom w dziedzinie komunikacji, którzy odznaczają się nieprzeciętnym myśleniem oraz sprawnie  poruszają się w temacie Public Relations i szeroko pojętego marketingu. Kapituła konkursu wyróżnia specjalistów wyznaczających standardy w branży PR i przyczyniających się do sukcesu firm, w których pracują. 

Zgłoszonych do konkursu kandydatów oceniają członkowie Akademii Ekspertów PR, którą tworzą uznani specjaliści działający od wielu lat w branży PR. Przebieg głosowania będzie jawny – jego wyniki oraz decyzje poszczególnych członków AEPR zostaną w całości opublikowane na stronie konkursu PRotony.

Laureatów tegorocznej edycji poznamy podczas Uroczystej Gali wręczenia nagród, która odbędzie się 11 czerwca 2015 roku w Warszawie.

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych