Porozmawiajmy o kulturze w ICE Kraków

Dwa dni wypełnione panelami, warsztatami i wykładami z udziałem specjalistów z zakresu marketingu, sponsoringu, PR i zarządzania w kulturze – to wszystko już w październiku (4-5 października) w Krakowie podczas konferencji Dźwigacze Kultury organizowanej przez Krakowskie Biuro Festiwalowe.
 
Do udziału w wydarzeniu – KBF obchodzące w tym roku jubileusz 20-lecia działalności – zaprosiło przedstawicieli instytucji kultury, agencji eventowych i biznesu. Ideą dwudniowej konferencji jest przede wszystkim spotkanie osób zajmujących się – w różnym aspekcie i na różnym etapie - organizacją wydarzeń kulturalnych oraz wspierających ich w tym partnerów. „Chcemy zwrócić się w stronę menedżerów, animatorów, biznesu i partnerów – ludzi, którzy zajmują się tworzeniem kultury oraz tych, którzy ją wspierają – by dzielić się z nimi swoimi doświadczeniami i zachęcić ich do zaprezentowania własnych” – mówi Magdalena Łukasik, zastępca dyrektora KBF ds. marketingu.
 
W programie wydarzenia zaplanowano m.in.: warsztaty audience development, dyskusję na temat rewitalizacji przez sztukę, panele poświęcone przemysłom kreatywnym, biznesowi w kulturze oraz idei smart city. Porozmawiamy także o trendach i przemianach w kulturze, o tym kim jest współczesny uczestnik wydarzeń kulturalnych i jak zmienia się jego postawa, o mieście jako ekosystemie kultury a także o bezpieczeństwie odbiorców i mieszkańców podczas wielkich wydarzeń.

Pełny program konferencji: www.dzwigaczekultury.pl.

Rejestracja na www.dzwigaczekultury.pl rusza już teraz. Zapraszamy!

Partnerem merytorycznym wydarzenia jest: THINKTANK
 
Partner technologiczny: DEPLOY


Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych